Wątek dotyczący artykułu

Stelmet walczy o Euroligę. "Cały czas dosyłamy potrzebne dokumenty"

Stelmet Zielona Góra do końca czerwca ma czas na złożenie odpowiednich dokumentów. - Aplikujemy i zobaczymy, jak cała sprawa się potoczy - mówi Janusz Jasiński, właściciel klubu.

przeczytaj cały artykuł

zeDD

Wkurza mnie Zastal i nie lubie Jasinskiego za jad ktorym pluje w strone Zgorzelca. Nie zmienia to jednak faktu, ze w sprawach zarzadzania, marketingu i zwyklego sprytu "wlodarze" Turowa nie dorastaja mu do piet.. Nie sadzilem, ze to kiedys napisze, ale licze ze uda sie zalatwic eurolige w ZG i cos w niej ugrac. Byc moze pisze to przez Saso, ktory jest dla mnie i dla wielu nadal ikona Turowa i zawsze bedzie w Zgorzelcu szanowany.

Nie zgodzam sie z tym, zeby pisac do kibicow ze Zgorzelca ze sa looserami. Jestesmy tylko kibicami i nie mamy zadnego wplywu na to co dzieje sie w klubie. Tak samo jak i kibice z ZG.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwus_ZG

A ja się nie zgadzam żeby pisać, że to Turów przegrał finał a nie Stelmet wygrał. Żałosnym uważam twierdzenie, że finał został przegrany umyślnie bo "sponsor nie przewidział uczestnictwa w EL". Uczestnictwo w EL nie jest obowiązkowe. Trzeba było wygrać sobie mistrza i zakończyć z twarzą ten etap historii klubu skoro wiedzieliście, że mają przyjść chudsze czasy. Nikt by wam wtedy nie miał za złe, że nie gracie w EL bo wiadomo, że to kupa kasy do wydania. W zeszłym sezonie jak my przegrywaliśmy to nikt wam zasług nie odbierał bo wszyscy widzieli, że byliście lepiej przygotowani do finału. A wy obecnie zamiast zrobić sobie rzetelną analizę co poszło nie tak, wolicie sobie wmawiać, że przegraliście: bo Jasiński kupił finały, bo sponsor nie chciał EL, bo polityka... bo coś tam coś tam :) Jak wam 3 lata temu Schetyna załatwiał nową umowę sponsorską to nie płakaliście, że jesteście umocowani politycznie, a teraz taki wielki żal macie. Zachowujcie się jak dorośli a nie jak płaczki i spójrzcie prawdzie w oczy, mieliście lepszą drużynę ale to my byliśmy lepszym zespołem i wygraliśmy to mistrzostwo w pełni zasłużenie. I choćbyście nie wiadomo jak próbowali ten fakt zdyskredytować to i tak złota nam nie odbierzecie. A za parę lat nikt nie będzie pamiętał o problemach politycznych. Na pewno za to będą pamiętać 4:0 w finałach i 4:2 ze stanu 0:2 :) Pozdrawiam.
PS. Nie obrażaj się za tego loosera. To było raczej do typa, któremu wcześniej odpisałem i wszystkich innych, którzy uważają, że Turów się podłożył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Jestem kibicem Turowa,ale nie płaczę z powodu przegranego finału.To jest sport i przerywanie również wpisane jest w jego filozofię.Nikt w ubiegłym sezonie nie
odbierał zasług Turowowi piszesz.Więc
teksty o tym jak to w pierwszym meczu
finałów sędziowie wygwizdany Koszarka,co
spowodowało przegraną,a to z kolei
ustawilo cały finał,były hołdem składanym zwycięzcy??? Bardzo oryginalne, bardzo:( Dobre rady zawsze w cenie, ale może jednak należy zacząć od siebie.I odrobiny dystansu życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
czerwus_ZG

Ok, u nas pojedyncze jednostki coś tam gadały, zdarza się. Ale zdecydowana większość uznała wasze niepodważalne zwycięstwo. Lecz to co się dzieje u was to normalnie kabaret :) Sam prezes zarządu zasugerował w wywiadzie, że była ustawiona porażka bo nie było kasy a prawie cały Zgorzelec głośno mu wtóruje :) Wystarczy poczytać wasze forum albo komentarze na zgorzelec.info :) Jak tak dalej pójdzie to dostaniecie odcinek w "Trudnych sprawach" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.