Wątek dotyczący artykułu

Tom Knight zagra w Kutnie

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Amerykanin Tom Knight został zawodnikiem Polfarmeksu Kutno. Amerykanin grał w poprzednim sezonie w lidze fińskiej.

przeczytaj cały artykuł

barakuda

Rozmowy z zawodnikiem na pozycji 2 są już praktycznie dopięte. Komunikat pewnie wkrótce. Na ostatniej prostej przewagę uzyskał Polak:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

No i to mi się Panie W. podoba :)
Mam nadzieje, że mowa tu raczej o Michalakach itp. niż o Matczkach i Diduszkach.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

Masz rację ale pamiętaj jaki problem był w minionym sezonie ze zdobywaniem punktów. To musi być snajper bezapelacyjnie! I to niezły.

| Odpowiedz
blokuj
bigboy

Problem był taki, że przy trzymaniu piłki przez 22 sekundy musiał nastąpić cegłodron za 3pkt. Przeważnie ze strony Mitchel/Wołoszyn. Taki Malczyk piłki w ataku nie dotykał.

| Odpowiedz
blokuj
bigboy

Liczę, obym się nie przeliczył, że może dla odmiany jakieś zespołowe akcje, trochę gry w poscie, no i przemyślane rzuty, a nie forsowanie na siłę.
Też nie jestem fanem Krysiewicza, ale to będzie drugi sezon w tbl, a po drugie może Wołoszyn zrozumie, że on gwiazdą na poziomie ligi nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
thebigone

Czyli krótko mówiąc obaj chcemy tego samego. Oglądać dobry MĘSKI basket. Głowa w przypadku Wołka to znaczący problem, boję się, że nieuleczalny. Ciekaw jestem jak chłopak przepracuje okres przygotowawczy i czy wzmocni nogi. Może wtedy będzie z niego ciut więcej pożytku niż szkody;) A Trener, cóż, to nadal Krysiewicz i nic się na to nie poradzi...

| Odpowiedz
blokuj
Zatrab

Jeśli mowa o Zyskowskim to w tym roku będziemy grali ogony jak Lublin czy Siarka w tamtym roku... znowu najgorszy duet na pozycji nr 2 w lidze...

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Nie martw się. Pewnie nie zauważyłeś, że Zyskowski jr wyjechał na camp do Włoch i według moich informacji już tam zostanie. Inaczej tata Zyskowski by go tam nie wysyłał. Nie sądzę zresztą żeby w Polsce akurat postawił na Polfarmex. To perspektywiczny grajek. Albo zagranica albo Toruń lub my. Tak to oceniam.

| Odpowiedz
blokuj
Zatrab

Zauważyłem ale Zyskowski sam mówił że negocjacjami zajmuje się jego agent a on skupia się na przygotowaniach do sezonu więc jedno nie wyklucza drugiego. Obyś miał rację i oby mowa nie była o nim ale chyba niestety racja jest po mojej stronie... :)

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Z tego co docierało do mnie ostatnio to wynikało, że najbardziej Michalakowi zależy na kontrakcie zagranicznym. Był też jeden stary wróbel, który ćwierkał o Stelmecie. Myslę, że ogólnie Wasze szanse na kontraktowanie młodych zdolnych opierają się na tym, że macie Szablę a On jest asystentem w kadrze. Taki Michalak czy Zyskowski mogą kombinować, że w przyszłości się im to opłaci. Zresztą całkiem fajny skład tam się u Was wykluwa. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Czy fajny to się okaże. Na pewno będziemy silni na deskach i to może cieszyć. Wiele, jeśli nie najwięcej, będzie zależało od tego kogo się uda zakontraktować na poz. 1 i 2. Mówi się o polskim rzucającym ale niewielu zostało takich, którzy gwarantują odpowiedni poziom a to z kolei trochę martwi...

| Odpowiedz
blokuj
sokar

Ofertę od Polfarmexu dostał. Interesowali się już nim w ubiegłym sezonie. Jeśli rzeczywiście Zyskowski by przyszedł do Kutna to pewnie Wołoszyn będzie grał na 2, a z tego co pamiętam to grał już na niej w przeszłości. Jak to wszystko będzie wyglądało i czy będzie wyglądało przekonamy się pewnie w niedalekiej przyszłości. Taka luźna dywagacja.

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Tego, że dostał od Was ofertę to nie wiedziałem. Jeśli tak to dla Was plus. Junior może grać naprawdę dobry basket. Moim zdaniem oczywiście. Manewr z Wołoszynem faktycznie niegłupi. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.