Wątek dotyczący artykułu

Ceny biletów na mecz Łączyńscy-Carbon Start vs. Orzeł Łódź

W najbliższą niedzielę Łączyńscy-Carbon Start Gniezno podejmie Orła Łódź. Znamy ceny biletów na to starcie. W związku z niezadowalającymi rezultatami czerwono-czarnych uległy one zmianie.

przeczytaj cały artykuł

garylineker

TAKICH KIBICÓW JA TY PRZEM 312 W GNIEŻNIE NAM NIE TRZEBA. BO ALBO SIĘ JEST Z DRUŻYNĄ ALBO NIE WIĘC SZKODA MI TAKICH JAK TY. BO W ZESZŁYM SEZONIE PAN RUSIECKI I RESZTA ZARZĄDU CI JAKOŚ ODPOWIADAŁA
WIĘC JESTEŚ KIBICEM SUKCESU I TYLE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba Stachu

jesli pamietam to sektorowka miala sie zebrac przed stadionem i wejsc na ostatnie biegi!!!!wiec po co piszecie bzdety...i tak porazka bo ile mozna pracowac za darmo,ja osobiscie bym pierd...taka robote jak nie placa...dla normalnych wielki czas pokazac pusty stadion,moze wkoncu zrozumieja ze w Gnieznie musi byc druzyna w Exlidze a nie ogony wozic w 1lidze...ten film za te 15zl.obejrze w TVP REGIONALNEJ przy piwku i sie smiac z prezesury...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.