Wątek dotyczący artykułu

Transferowa ofensywa Orlen Wisły Płock! Nafciarze stawiają na Polaków

Bartosz Konitz oraz Maciej Gębala i Tomasz Gębala podpisali kontrakty z Orlen Wisłą Płock. Dwaj ostatni zawodnikami wicemistrzów Polski będą od sezonu 2016/17.

przeczytaj cały artykuł

HBLLove

Kontrakty podpisywane z rocznym wyprzedzeniem? Normalnie jak nie Wisła:) Na poważnie to dobrze, że stawiają na Polaków. Nie wiem tylko czy młodzi zawodnicy Magdeburga robią dobrze odchodząc z Bundesligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Nie wiem tylko czy młodzi zawodnicy Magdeburga robią dobrze odchodząc z Bundesligi.

Pomyśl tak na chłodno. Teraz Wisła jest bardziej atrakcyjna od Magdeburga. Gramy w Lidze Mistrzów i to w silnej grupie. To po pierwsze. Grania na wysokim poziomie będzie mnóstwo, nie mniej niż w Bundeslidze, więc dla nich to tylko i wyłącznie sportowy awans. Osobiście liczę po cichu, że może już teraz trafią do Wisły. Powoli mit grania w Bundelidze odchodzi do lamusa. Być zawodnikiem Vive lub Wisły i grać w lidze polskiej nie jest niczym gorszym niż granie w Bundeslidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spoko22

O ile zgodzę się z pierwszą częścią wypowiedzi, o tyle z dwoma ostatnimi zdaniami niespecjalnie. Tak, zgadzam się, że Vive klepnęłoby całą Bundesligę, Wisła pewnie też z większością przeciwników by sobie poradziła, ale już Azoty byłyby dolnej części środka (górnej części dołu, trochę to zagmatwanie brzmi), a Pogoń, Zabrze i reszta Superligi by godnie piastowała ostatnie lokaty.
W każdym razie, widząc co Manolo zrobił z Syprzakiem pozostaje się tylko cieszyć, bo możliwe że Hiszpan wychowa nam kolejnych dwóch zawodników klasy światowej do reprezentacji. Zresztą, obecnie Manolo to MVP Wisły, obiektywnie patrząc Wisła miała o wiele słabszy skład od Kielc, ale radziła sobie naprawdę przyzwoicie w finałach play-off.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Wisła Płock

Ale miałem głównie na uwadze to, że będziemy grać w LM, nie brałem pod uwagę naszej ligi. (Magdeburg tego nie ma i będzie mu to ciężko wywalczyć nawet w przyszłym sezonie). Czyli co najmniej 14 meczów na wysokim poziomie. Liczę, że z grupy wyjdziemy, więc będzie tego więcej. Do tego należy doliczyć minimum dwa mecze z Kielcami, a znając życie będzie tych meczów pewnie dużo więcej. Azoty, też pewnie będą prezentować wysoki poziom. Do tego wszystkiego dojdzie pewnie Final4 PP i wychodzi na to, że w całym sezonie będziemy mieć przynajmniej 20 meczów na najwyższym poziomie. Czy aż tyle mieliby grając w Magdeburgu?
Jestem przekonany, że nie.
Dzięki nowemu systemowi rozgrywek LM przed Vive i Wisłą stają nowe, ogromne wyzwania. Obie drużyny czeka ciężki sezon. Mnóstwo grania, jak nigdy dotąd. Każdy zawodnik, który przyjdzie grać do Kielc czy do Płocka musi liczyć się z tym, że będzie musiał zapierniczać na maksa, inaczej się nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.