Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Bartosz Kurek nie zagra w I meczu z Iranem

Jest już oficjalna decyzja w sprawie występu Bartosza Kurka w pierwszym meczu reprezentacji Polski z Iranem. Biało-Czerwoni przeciwko Persom będą musieli radzić sobie bez swojego lidera.

przeczytaj cały artykuł

jendrula

Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ i teraz wszyscy kibice martwią się o zdrowie Bartka Kurka a pamiętamy co było rok wcześniej,prawie wszyscy nie zostawili suchej nitki na Kurku !!! Moim zdaniem lekcja pokory wszystkim wyszła na dobre i teraz Bartek będzie prawdziwym liderem reprezentacji, bo zawodnik ma grać a trener trenować.Życzę Bartkowi zdrowia i żeby był zdrowy na najważniejsze imprezy a Kuba Jarosz na pewno da radę, bo powinien być naturalnym zmiennikiem Bartka ale szkoda że tak mało gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bhoy67

Uściśliłbym to. Najpierw była obraza majestatu i wrzask jakim czu.kiem jest Antiga rezygnując z niego, było wróżenie klęski na MŚ, dopiero po złotym medalu wyszło na Stefana, więc trzeba było zmienić śpiewkę i wtedy wielu kibiców krytykowało Kurka :) Najpierw był Antiga ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Ale ponieważ rzeczą ludzką jest mylić się, odpuśćmy teraz i doceńmy przynajmniej tych, którzy już docenili - i Bartka, i Stefana. Antiga dość szybko pokazał "most" Bartkowi i znowu nos go nie zawiódł. Na to wskazują obecne wyniki naszej drużyny.
Teraz może okaże się, że "nie ma tego złego..." i Jarosz ładnie się wkomponuje w naszą husarię - że tak sobie zaryzykuję z tym nieuprawnionym zwrotem wobec siatkarzy... ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Bhoy67

Mnie nie chodzi o to, że ktoś się pomylił, nikt nie jest nieomylny :) Tylko o nieustanny hejt, ciągle jest na krzywo, dziś dla odmiany mamy paść na kolana przed potęgą Iranu jakby to byli Brazylijczycy z czasów swojej dominacji, że tam ani jednego seta na pewno nie ugramy. Być może tak będzie, nie wiem, ale bez przerwy takie narzekanie słyszymy. O dziwo nawet po zdobyciu złota MŚ! :P Nie zapomnę tamtych komentarzy, że co z tego, że mamy to złoto skoro 4 kończy karierę w kadrze i będą nas od 2015 roku łoili wszyscy... :D
A tak w temacie to wierzę, że Jaro sobie poradzi, na pewno lepiej mieć jego z rezerwie niż Bartmana lub kogoś takiego ;) Ja także uważam, że nie jest on najwyższej klasy atakującym na poziomie kadry, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi, oby sobie poradził z tym piekłem w Teheranie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
panda25

Kuba miał całkiem niezły sezon w Bydgoszczy, a w przeszłości zdarzało się, że pokazywał się też nieźle w kadrze. Dodatkowo - tak sobie myślę - jest taki czynnik motywacyjny: na paskudnym terenie jest okazja, żeby się pokazać.
Dłuższa ławka na pozycji atakującego to chyba jeden z większych tematów dla Antigi. Choć pojawiają się młodzi na horyzoncie...
A tzw. hejterów, nie martw się, nie zabraknie :-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.