Wątek dotyczący artykułu

Szymon Grobelski oszukał śmierć? "Nasz zawodnik nie myśli na torze"

Potwornie wyglądała kraksa w 15-tym wyścigu II rundy Nice Cup w Krakowie, w którym Szymon Grobelski przeleciał przez bandę. - Konsekwencje wypadku mogły być ogromne - twierdzi Lech Kędziora.

przeczytaj cały artykuł


Cezariusz

"Po tym karambolu zawody zostały przerwane. Zaliczono wyniki po trzech seriach startów." Histeria zaczyna dominować w tym sporcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway Koneser

Też na to zwróciłem uwagę. Z drugiej strony wpuszcza się na tor wielu niedouczonych żużlowców, przez to jakiś czas temu odpuściłem sobie młodzieżówki, mnóstwo błędów, zawody ciągną się koszmarnie,
kiedyś w MDMP też się kładli ale raczej w ferworze walki ze sobą a rzadziej z motocyklem i torem, nawet ten najsłabszy w czwórce potrafił coś tam ujechać, a liderzy regularnie robili komplety. Teraz nie ma kto jechać bo co lepszy junior to bierze sobie zarobek za granicą a zostaje to co zostaje. Chyba nawet brakuje tej opieki trenerskiej która była kiedyś przez całą juniorkę. W meczu w lidze nie ma czasu na naukę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.