Wątek dotyczący artykułu

Szymon Grobelski oszukał śmierć? "Nasz zawodnik nie myśli na torze"

Potwornie wyglądała kraksa w 15-tym wyścigu II rundy Nice Cup w Krakowie, w którym Szymon Grobelski przeleciał przez bandę. - Konsekwencje wypadku mogły być ogromne - twierdzi Lech Kędziora.

przeczytaj cały artykuł


Ornitopod

O co do cholery chodzi w tym "artykule"?! Nie dość że tytuł jak z najgorszego brukowca (no tak, współpraca z wp się kłania) to jeszcze w tekście nic nie wskazuje na to żeby stał się jakiś makabryczny karambol. Wyleciał za bandę - cóż, zdarza się, ale nic mu nie było, a z tego co piszą niektórzy w komentarzach i z Malczewskim wszystko gra. Czy ja jestem na poważnym sportowym portalu czy na jakiejś szmatławej popierdółce?!

Aha, sonda to po prostu kpina. CZY MY DO CHOLERY JESTEŚMY LEKARZAMI ŁÓDZKIEGO ORŁA ALBO SZYMONEM GROBELSKIM ŻEBY WIEDZIEĆ JAK ON SIĘ CZUJE I CZY MOŻE JECHAĆ W NIEDZIELĘ?! Ręce opadają, kto to pisze, kto to wymyśla?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lupi

Co do tytułu i sondy, masz rację, ale z resztą się nie zgodzę. To, że szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń nie oznacza, że sytuacja była niegroźna. Zawodnik przeleciał obok słupka i gdyby miał mniej szczęścia, to nadziałby się na ten słupek.
Weź pod uwagę, że to są juniorzy, którzy uczą się i zbierają doświadczenie, a więc nie można kwitować takich sytuacji słowami: w porządku, chłopaki, skoro się nie połamaliście, to nic się nie stało i nie ma o czym mówić. Do zawodnika musi dotrzeć to, że spowodował bardzo niebezpieczną sytuację i że musi wyciągnąć z tego wnioski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.