Wątek dotyczący artykułu

Szymon Grobelski oszukał śmierć? "Nasz zawodnik nie myśli na torze"

Potwornie wyglądała kraksa w 15-tym wyścigu II rundy Nice Cup w Krakowie, w którym Szymon Grobelski przeleciał przez bandę. - Konsekwencje wypadku mogły być ogromne - twierdzi Lech Kędziora.

przeczytaj cały artykuł


Szwejk460

Czytam i nie dowierzam, ".....Szymona poniosła fantazja i doszło do takiej kolizji, która nie powinna mieć miejsca. To daje nam do myślenia, że nasz zawodnik nie ....myśli na torze." ..... To fakt, nie myślał w tym momencie, bo gdyby myślał, to nie wjechałby w koleinę, której TAM NIE POWINNO BYĆ. A całej sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby to jednak myśleli organizatorzy a w szczególności ten CYMBAŁ od przygotowywania toru, na którym ...... żadna niebezpieczna koleina , nie powinna mieć na nim miejsca. Tak już na zakończenie kilka słów o wypowiedzi trenera Orła Lecha Kędziory : - fantazja.... panie Kędziora to ponosi was, was odpowiedzialnych za wychowanie i zdrowie tych młodych chłopców. Wypuszczanie ich na dziurawe tory, preparowane zawsze pod przeciwnika i to za waszym cichym przyzwoleniem. Zamiast uczyć tych chłopców techniki jazdy, wymuszacie na nich jazdy kaskaderskie po dziurawych jak sito torach. A gdy dojdzie do wypadku jak wyżej w najbardziej bezczelny sposób obwiniacie za to zawodnika, mówiąc, że w tym momencie nie myślał. A tak naprawdę to.... NIE MYŚLICIE WY. I to Was powinno się pociągnąć do odpowiedzialności za ten właśnie karambol na torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jasio

Mistrzu pióra, byłeś na meczu? Tor był betonowy, równy jak lotnisko, spytaj Malczewskiego, mówił, że tak równego dawno nie widział. Grobelski po wyprzedzeniu przez Komara wjechał w łuk na pikę i się nie złożył, a to co gada po upadku weź w cudzysłów, bo przeleciał nad pasem bezpieczeństwa i walną za siatką , dobrze że w tym miejscu nie ma ławek, bo by się nieźle urządził. Trener ma rację, całe zawody jeździł bez głowy i efekt tego był w 15 wyścigu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.