Wątek dotyczący artykułu

Byłem przekonany, że będę jeździł w Rzeszowie - rozmowa z Grigorijem Łagutą, zawodnikiem KS Toruń

Grigorij Łaguta potwiedza, że tuż po sezonie 2014 był już jedną nogą w PGE Stali Rzeszów. - Prowadziłem rozmowy z Martą Półtorak i oferta była dogadana - mówi Rosjanin.

przeczytaj cały artykuł

tańczący z lisami

Grisza dobrze, że wybrał Toruń, bo w Rzeszowie to śmieszna ferajna jeźdźi. Co więcej Hancockowi zalegają pieniędza od meczu z Wrocławiem.Oj odejście tej Poltorak chyba jeszcze bardziej dobija tan Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spajderdog

Olej trolla.Podszywa sie pod kibica gkm.Nawet nieodpisuje mi bo wie ze mam racje i to prawda.Mowia ze to amon albo gacek tutaj.Ja tam nie wiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Fakt. Rozwala mnie on. Widac ,ze troll konto zrobione w celu osmieszania GKM. Nikt z naszych nawet tych bardziej kontrowersyjnych nie wyjezdza z takimi durnymi zwrotami o hrabich,cesarzach czy armiach. Ja pier... załamka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Hanibal Lecter

śMIESZNA ŻAŁOSNA drużyna jest wasza która uczciewie awansu nie potrafiła wywalczyć , na nic innego was nie stać ,gdyby nie okon to w 2 lidze bylibyście już , chwytaliście się każdej deski ratunku po pięknym początku przegranych meczy w 1 lidze, nawet Dolny musiał was zasilać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mezzo Rzeszow

Ty znowu lapa robisz kreske,jak w piaskownicy.Sam zobacz jakie masz odoty.Ale cie bierze.Probowales karta banomatowa ,lub jedna z talii do grania????.Zrob cos z tym bo resztki mozgu ci sie zagotowaly i to przelewasz na syfy sportowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.