Dyskusja

Kaamilksf

U nas mimo wszystko ostatnio więcej plusów niż u was do formy wrócił Jonsson za granicą nie zwalnia tempa Pieszczek też pojechał bardzo dobrze Protas w Toruniu czuje się tak jak w domu do tego solidny Walasek i zawsze walczący Loktajev który w tamtym sezonie zrobił u was 11+2.W Toruniu Holder Gomólski i Fajfer mają wyraźny problem i nie widać światełka w tunelu. PS Protasiewicz i Walasek/Jonsson po 7 biegów jutro :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Słucham?Pieszczek w polskiej lidze nic nie jedie.Walasek w Toruniu nienawidzi jechac.AJ ma w polskiej lidze srednia 1,0.Holder ma problem,ale nie u siebie.Na motoArenie ma srednia 2,3.Kowalski mu robi specjalnie fury na nasz tor.Paweł lata,Grisza lata,Doyle lata.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaamilksf

Nie jechał ostatnie turnieje wyszły mu bardzo dobrze. Jego problem leży w psychice teraz pracuje z psychologiem. Pisałem że AJ odbudował się za granicą a teraz wystarczy to potwierdzić . Może jestem optymistą ale wieżę w mój klub. Lubimy u was jeździć tak jak wy u nas :)

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

zastanów się. Oni z nami przegrali u siebie. Wyjścia z pod taśmy mają kiepskie. Jarek nie jedzie. Nawet jesli AJ pojedzie i Protas to kompletów nie zrobią. Szaszka pojedzie kiepsko, juniorzy nie istnieją. Walasek? błagam, ale nie w tym sezonie. Zobaczysz, bedzie mecz do 1 bramki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RadaR RS-WD40

No to jak jutro Wasi przebiją wynik 55 to przypomnij sobie popijając browara, że był taki koleś z Leszna który mówił na sportowych ze falubaz z 35 nie wyjdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Nowik

Nie można tak porównywać. SKoro robimy takie porównanie to wychodzi na to że w Tarnowie nie mieliscie szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RadaR RS-WD40

oczywiście, coś w tym jest. Ale niestety Falubaz nie błyszczy. Tu nie chodzi o moc torunian, a o kiepską postawę Zielonogórzan. Zobaczysz jutro.

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

10 baranów biega za piłką, a jeden stoi i próbuje ją złapać. Co w tym jest emocjonującego ? Ja rozumiem, że piłka jest sportem wszechczasów. Sam w nią kopałem do upadłego, ale kurde, moze sie starzeje, ale już szachy są ciekawsze.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

10 baranów biega za piłką, a jeden stoi i próbuje ją złapać. Co w tym jest emocjonującego

4 baranów sciga sie w kołko.Co w tym emocjonujacego?Kazdy sport mozna w ten sposob do absurdu sprowadzic.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
CzoQ86

Przynajmniej jedzi moja swoj sprzet i w kolko co oznacza karuzela sie kreci czyli cos sie dzieje a nie biega jak murzynskie plemienia po safari jak by ich lew gonil za kawalkem skory

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

Jak Walasek w Toruniu robi 4 pkt na mecz

oj wojtas.. to jak zielona ma zrobci wiecje nzi tarnow? hahahahaha walasek 4, juniorzy 1.. wiec kto ma zrobic 33 pkt?

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

druga wresja raczdej nei mozliwa... z proetego pwpowdu... maja z/z wiec ciagle jada ze soaba ci 4 zawondicy.. poza pepe.. wiec jedne dugiemy bedzie odbieral punkty wzajemnie i cos torunczyc tez wgraja.. wiec opcja druga tak akurat zapunktowana odpada.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.