Dyskusja

Betard Sparta Wrocław Stal Rzeszów

Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów
28 czerwca 2015, 17:00

56 : 34
relacja

FanSpeedwayaPL

Ja czegoś nie rozumiem, ale powiedzcie, mi, wiele ekip, które rok temu, dwa lata temu wygrywały na owalu we Wrocku, to nie miały większego ale do stanu toru. Coś nie chce mi się wierzyć, że tor tak nagle się zmienił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spartunia

Tor się nie zmienił, Sparta jest mocniejsza. Nie na kevlara Pavlica, pijaka Batcha, plastronów na juniorce... Wygrywamy i nie wszystkim się podoba, że po latach Sparta podnosi głowę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Ja się cieszę, mam dużą rodzine we Wrocławiu. Wygrywać, ale nie za wszelka cenę. Niestety Baron tego nie rozumie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
popielusznik

To całe szczekanie na tor jest śmieszne, bo jest on na pewno lepszy niż w Gorzowie, Grudziądzu czy Rzeszowie. Po prostu boli ich, że dostają od Sparty xD Tor jest równy dla wszystkich, a to że debiutujący junior Sparty robi Miedzińskiego, to już wina zawodnika. xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
popielusznik

Najlepiej wyciągać wypadek sprzed 3 lat w rozmowie na temat dzisiejszego toru xD Byłeś na zawodach? Widziałeś ten wypadek? Więc skończ płakać :) Wypadek Larsena nie był spowodowany złym stanem toru.

| Odpowiedz
blokuj
popol

Niebawem na wyjazdach na torach zuzlowych a nie na kartofliskach zobaczysz ta swoja prawdziwa sile zbieraniny Barona :D

| Odpowiedz
blokuj
popielusznik

Przede wszystkim nie o "naszym", bo nie jestem z Wrocławia. Po drugie, 5:1 w ostatnim biegu mogłoby zadecydować o bonusie w praktycznie każdym meczu, więc skończ szczekać, bo to już naprawdę śmieszne się robi.

| Odpowiedz
blokuj
popielusznik

Ukraińca z Wrocławia? Przede wszystkim wróć do szkoły, nauczą Cię tam, że z Wrocławia na Ukrainę trochę daleko. Poza tym nie jestem z Wrocławia, deklu.

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

tak jak zapowiadałem przed meczem-w Rzeszowie właśnie zaczyna się impreza"Pożegnanie bonusa".udanej imprezy.
Szacunek za walkę na torze,jego brak za obrażanie kibiców i trenera.Bawcie się dobrze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.