Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów 56:34 (wynik)

W meczu 10. kolejki PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław pokonała na Stadionie Olimpijskim PGE Stal Rzeszów 56:34. Punkt bonusowy zdobyli żużlowcy z Dolnego Śląska.

przeczytaj cały artykuł

WTS MISTRZ 2015

Skonczcie pier... o torz bo dzisaj wyjatkowo bylo wiele sciezek i to bylo widac jak nasi latali i mijali na dystansie. Komisarz toru co rownanie toru ubijal tor i przez to rzeszow zrobil wiecej niz powinien pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olafsson

Własnie wróciłem z meczyku,tor równy dla wszystkich a powiem nawet wiecej Rzeszowianie byli lepiej spasowani i początek spotkania to prawie cały czas goscie wygrywali starty lecz w głupi sposób tracili pozycje,wiec pier.... o preparacji toru nie ma racji bytu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olafsson

Gdyby Milik jechał na swoim poziomie itd,możemy teraz wróżyć co by było gdyby.....np. nie padał deszcz do dzisiaj do 11

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Olafsson

Zrozum jedny i podstawowy fakt iż musisz podziękować pogodzie,bez tego 2 dniowego deszczu to nawet 30 pkt byście nie powąchali taka jest prawda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Olafsson

Weż chłopcze zdejmij kiedyś te papcie zabierz tatusia i idz na mecz i zobacz jak zachowuje się nawierzchnia po przejechaniu polewaczki.Bez odbioru,szkoda mojego czasu na ciebie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Sebastian Pia

Rzeczywiście jest coś na rzeczy z Wardem. Rozmowy rzekomo są prowadzone... co potwierdzają słowa jednego z właścicieli Greinplastu. Nie chcę siać plotek, ani domysłów jak Fugiel czy kibel, ale no właśnie.........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sebastian Pia

Nie wiem... jedynie stwierdziłem fakt o czym była gatka przed meczem z Wrockiem przed 16 w radiu w serwisie sportowym. Poki co Ljunga zagnać batem na treningi i liczyć na to 46-44 z Falubazem. Czaja mam nadzieję, ze sie obudził z zimoweg snu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Megi Ja

Rzeszów mial lepsze starty. .taka prawda.gubili punkty na dystansie.i nawet fajne mijanki byly.to nasi dzis sie nie dopasowali do toru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.