Wątek dotyczący artykułu

Rewelacyjny Protasiewicz to za mało - KS Toruń vs. SPAR Falubaz Zielona Góra (relacja)

Po bardzo zaciętym meczu ekipa KS Toruń ostatecznie pokonała osłabioną brakiem Jarosława Hampela i Grzegorza Walaska drużynę SPAR Falubazu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Gratulacje dla Falubazu.Szacun.Torun dno i pol metra mulu.I naprawde mnie nie obchodzi czemu nasi zawodnicy pojechli jak patalachy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Teddypol

KU**A !!!LUDZIE, BO MNIE ROZERWIE !!! KOMENTATORZY Z nSPORT+ DO
LOPATY !!! CZY ONI SIEDZA ZA FILAREM CZY TYLEM DO TORU ?
CHOLDER W BIEGU 10 MIAL NORMALNY USLIZG ! NIC WSPOLNEGO Z PIESZCZKIEM CZY MIEDZIAKIEM !!! TRZEBA BYC KOMPLETNYM DEBILEM, ZEBY TWIERDZIC INACZEJ ! BRAWO SEDZIA !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor_

Dlaczego?? Był upadek.Wstawiłem się z za Holderem bo na gorąco wyglądało to jakby celowo po upadku Krystiana ale póżniejsze analizy pokazały,że była to reakcja na "postawę" Adriana każdy szanuje swoje kości tym bardziej po takiej kontuzji życia w Anglii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ksfalubazks

Ja od dawna twierdzilem,ze Falubaz to nie jest druzyna na nokauty,tylko na 48 oczek w kazdym meczu bez znaczenia czy u siebie czy na wyjezdzie.Wiadomo,ze teraz w obliczu kontuzji bedzie trudno o tkie wyniki.Ale coz walczymy dalej nie tylko z przeciwnikami,ale i plaga kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nazgul

Nie rozumiem dlaczego tak mocno jechane po swoich zawodnikach. Oni dziś pojechali tak jak "moja" Unia pojechała u siebie z Wami. Różnica jest taka, że Anioły pomimo kiepskiego meczu w wykonaniu całej drużyny (Adrian wam tyłek ratował jako jedyny jadący na poziomie), bo głupio przecież powiedzieć, że Protasiewicz i Pieszczek wam nie pozwolili na nic więcej, mecz mimo wszystko wygraliście. U nas zawiedli wszyscy, a mieliśmy przeciwko sobie świetnie dysponowaną drużynę - można rzec monolit, która wygrała z nami. Dziś pomimo wygranej zapewne czujecie się podobnie jak my wtedy. Niby mocna drużyna, a tylko minimalnie wygrała z tak naprawdę 2,5 zawodnikami - my prawie najsilniejszy skład i przegraliśmy u siebie. Taki jest sport nigdy nie można przewidzieć co się zdarzy podczas zawodów. Kto da ciała, a kto odpali. Po 8 biegu myślałem, że przy takiej dyspozycji waszych liderów to Zielonki z trzydziestki nie wypuścicie, a wam przytrafiło się później to co nam w pierwszych trzech biegach z Wami. Różnica polega na tym, ze my nie dogoniliśmy, a Wy się wybroniliście. Więcej wiary, każdemu może przytrafić się słabszy mecz - dobrze, że to RZ, a nie PO.
Pozdrawiam i do zobaczenia w finale - oby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Wygralismy,ale gorzko mi to smakuje. Rozumiem ze to tylko sport,ale nie mielismy prawa przegrac u siebie tego bonusa ze szpitalem. MA nie jest juz naszym atutem.Nie wiem gdzie on trenuja ale chyba nie w Toruniu,albo Gajes nie wie jak zrobic tor.Pewnie jutro ochlone i znowu uwierze w nasz final.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
nazgul

W pełni to rozumiem, sam tak się czułem po meczu z wami. A co do atutu toru to myślę, że nadal macie największy w całej lidze - świetna geometria i naprawdę dobre przygotowanie nawierzchni, co powoduje możliwość różnorodnych kombinacji przy ataku na pozycję zajmowaną przez przeciwnika. Bo zarówno Gorzów(świetna geometria) i Wrocław, tak naprawdę, by nie być wrednym, atut mają dzięki "specyficznemu przygotowaniu nawierzchni", które ni jak się ma do regulaminowego - równego przygotowania na całej szerokości i długości. Idąc dalej, co my mamy powiedzieć - jeden z najłatwiejszych technicznie torów, gdzie jedynym atutem naszych jest mieć rakietę pod tyłkiem. A tak naprawdę wystarczyłoby aby delikatnie zmienić geometrię pierwszego łuku tak by z lotu ptaka tor wglądał jak wzdłużnie przecięte jajko. Niestety MOSiR nie zgadza się na to bo boisko piłkarskie - dodam zapasowe dla III ligowców - bankrutów, nie zmieściłoby się wewnątrz toru. Normalnie w głowie się nie mieści, że trzecioligowi kopacze ważniejsi są od najbardziej utytułowanego żużlowego klubu świata (wybacz ten patos). Jeśli zaś chodzi o Was, to będzie dobrze - wróci Ward, który zastąpi Holdera, bo z całym szacunkiem dla niego jest najsłabszy,a od wypadku chłop nie może się pozbierać i jest tylko cieniem samego siebie i dalej będziecie mocni.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.