Wątek dotyczący artykułu

Spartanie pożegnali Olimpijski zwycięstwem - Betard Sparta Wrocław vs. PGE Stal Rzeszów (relacja)

Zwycięstwem gospodarzy 56:34 zakończył się mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betardem Spartą Wrocław a PGE Stalą Rzeszów. Wrocławianie zdobyli również punkt bonusowy.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
spartunia

Trudno w zasadzie cokolwiek dodać, bo napisałeś wszystko.

Były emocje, bo deszcz i całodzienne działania komisarza, by doprowadzić tor do użytku odebrały drużynie atut własnego toru. Sparta tak samo musiała szukać ustawień jak goście, tyle że na pewno było im łatwiej tą nawierzchnię czytać. Trzeba było widzieć tą ekipę w parkingu, jak sobie podpowiadali, pomagali, dopingowali. This is SPARTA! mam nadzieję, że na lata i na nie jeden medal.
Nad Majewskim szkoda się w ogóle pochylać, no chyba że byłoby się psychiatrą. Wypadki mu się mnożą, kontuzje roją, tworzy jakąś alternatywną rzeczywistość, nie przyjmuje do wiadomości faktów... ciężki przypadek. Jak zobaczyłam na stadionie red. Milko to się ucieszyłam, że pewnie jakąś fajną relację uda się na nSport puścić. Może dzisiejszy skrót, pozbawiony komentarza pajaca Majewskiego odda rzeczywisty przebieg meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.