Wątek dotyczący posta na blogu

NIE dla filmów na SF!

jerrypl

Jeśli irytują Cię samowłączające się filmiki w wiadomościach na sportowych faktach, filmiki które często nic nie wnoszą, ba, często są nie na temat(!), daj łapkę w górę. Pokażmy ile osób jest przeciwko zaśmiecaniu tego portalu. Czy gdy słucham głośno muzyki przeglądając wiadomości sportowe musi mi się (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Powiedziałbym, że niestety tylko tak z połowa. Na drugą połowę niestety nie ma rozwiązania, utrudnia to bardzo korzystanie z portalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

To jeszcze zależy od filtrów, jakie się doda do Adblocka. Ja mam to szczęście, że moje filtry wycinają w pień niemal wszystko, co przeszkadza na stronach www (łącznie z całymi filmikami :D). Ale popieram twój postulat w całej rozciągłości, takich sytuacji jak ta opisywana, nie powinno być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.