Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Pawlicki przekroczył czas dwóch minut w Tarnowie? Baran: Nie pojmę takich okoliczności

Piątkowy hit PGE Ekstraligi pomiędzy Unią Tarnów i leszczyńskimi Bykami na swoją korzyść w biegach nominowanych rozstrzygnęli goście. Wcześniej jednak doszło do kontrowersyjnego zdarzenia.

przeczytaj cały artykuł

ЦТ

Haha dokładnie, niedługo zawodnicy jak przyjadą na na przykład 5:1 to sędzia powie, sorry, ale to ja decyduję o wyniku biegu - ostatni pierwszymi, czyli 1:5 haha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

hahhahahaha no dokladnie, ogolnie sedziowie decyduja o wsyztskim to po co rozgrywac mecze i narazac grajkow na kontuzje, niech sedziowie zdecyduja hahahah politycy juz decyduja o wsyztskim w zyciu to teraz sedziowie w sporcie ahhahahah hit dnia sedzia decyduje kiedy mija dwie minuty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tylko Bally

Po pierwsze to w Rzeszowie w meczu z Lesznem już tak było, ale przy innym wyniku biegu, po drugie to kto inny ma decydować, jak nie sędzia? Ty?

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

Potrzeba, bo ktoś ten zegar musi włączyć, a więc jest za to odpowiedzialny. O samej sytuacji się nie wypowiem, bo w tv zagara nie pokazują i nie mam pojęcia, co się tam działo. Jednak nie wieże, że sędzia od tak sobie pozwolił jechać, coś musiało mieć wpływ na jego decyzje.

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

Jak ktoś wywala tekst o meczach wybranych to już, wiem, z kim mam do czynienia. Mamy tu błąd sędziego, jakich jest sporo w żużlu lub sędzia miał jakiś powód by nikogo nie wykluczyć. Są tylko te dwa wyjścia.

| Odpowiedz
blokuj

Jezeli bledem nazywasz brak umiejetnosci odczytania czasu 2 minuty, to sory ale mamy doczynienia z sedziami na poziomie mojego 4 letniego syna (chociaz i on odczytalby jakby lampka zaczela sie palic) albo z jakims dziwnym podejsciem, to nei jest blad przy decyzji kto winny a kto nie, to sa czyyste fakty

| Odpowiedz
blokuj

powiedz mi jaki mozna zrobic blad przy uplywie 2 minut? sedzia sie zamyslil? myslal ze moze to chodzi o 3 minuty? bo ja nie potrafie wytlumaczyc jaki blad moze byc przy odczytaniu czasu 2 minut

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

Komentatorzy mówili o tym po biegu, bo kibice gwizdali. Kibice są dość stronniczy, a co się tam działo dokładnie o 0.00 to chyba sędzia wiedział najlepiej. Np. Baran tu kłamie, bo Przemek nie odjechał od taśmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Beaverus

Niestety, ale się cofnał do tyłu, poprawiał kranik. Stałem 3 metry od niego, więc widziałem co zrobił. Lekko cofnął, i poprawił kranik.

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

Ja wiem, że ty wiesz, ale jednak wierze sędziemu. Zresztą oglądałem to przed chwilą i na 100% się nie wycofał, tylko pochylił motor. Zegaru nie pokazali, ale strzelam, że jeśli były tam czasowe błędy to mikro sec.,skoro sędzia to puścił.

| Odpowiedz
blokuj
Beaverus

Reszta odkręciła gaz jak było 0:00. W tym momencie Pawlicki przekręcił motor, policz ile to sekund. Nie były to milisekundy, a więcej. O wiele więcej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.