Wątek dotyczący artykułu

Papke o Leonie: Sprawa potrwa od 2 do 4 lat

Menedżer kubańskiego siatkarza Wilfredo Leona rozpoczął proces mający doprowadzić do przyznania zawodnikowi obywatelstwa Polski.

przeczytaj cały artykuł

janek007

Trenowałem siatkówkę z myślą o tym, że kiedyś zagram w reprezentacji Polski. Niestety mi się nie udało, bo byłem po prostu za słaby. Jeśli sobie teraz pomyśle że jakiś młody chłopak z Polski też nie spełni swoich marzeń, ale nie przez swoje umiejętności sportowe, ale przez to że jakiś KUBAŃCZYK będzie zajmował miejsce w kadrze i reprezentował mój kochany kraj to mnie krew zalewa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
realista_pzps

Nie "jakiś" tylko w tej chwili jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy siatkarz świata. Poza tym to nie jego wina, że nie może grać w reprezentacji swojego kraju. Jak nie będzie lepszy od innych to przecież w reprezentacji Polski grać nie będzie ale szans na grę pozbawiać go nie można. My będziemy frajerami jeśli na naszej pysze skorzystają Rosjanie którzy namawiają Leona. My nie namawiamy tylko on sam chce. A twój komentarz to czysty rasizm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rbk17

Zgadza się, Leon wcale nie musi u nas grać ale warto mieć zabezpieczenie. Jeśli chłopaki będą się z nim źle czuli to nie pogra długo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
realista_pzps

To jest tak jak z dyskusją o in vitro. Przecież nikt nikogo nie zmusza do jej stosowania. Chodzi o to aby mieć wybór i samemu decydować o sobie a nie żeby ktoś decydował za mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
janek007

Hehee gdzie tu rasizm kolego?!!??!?! W tej "nowoczesnej" Europie ja już nie mogę się wypowiedzieć na temat OBCOKRAJOWCÓW występujących w kadrze Polski, bo jest to niepoprawne. Jeśli użyłem sformułowań rasistowskich to twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłosić sprawę na Policję. Czekam na spotkanie w sądzie Europejczyku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
PolonistaFORDON

Lewacy mylą tolerancję z pełną akceptacją wszystkich odstępstw...niszcznyć bakterie Marksa zwaną poprawnością polityczną zanim rozwinie się to jak na zachodzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
jaet

Piszesz bez zrozumienia tego co piszesz, czy jak? Political correctness jako zjawisko społeczne jest nieodłącznym elementem ekonomicznego sukcesu krajów Europy Zachodniej, czy to się polskiej prawicy podoba, czy nie. A że jego zastosowanie i interpretacja sięgają czasami szczytów absurdu, to już inna sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Zamorano

Przecież Rosjanie nie dadzą Leonowi paszportu Unii Europejskiej. A to dla sportowca zawodowego jest bardzo dużo. Realista tradycyjnie nie ogarnia świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Szalony Obserwator

Nie wiem któy raz to pisze, kupmy jeszcze N'gapetha, Maroufa, Seyeda, Zaitseva, Simona i nikt z nami nie wygra! NIE DLA FARBOWANYCH LISÓW NIE MAJĄCYCH NIC WSPÓLNEGO Z POLSKĄ!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
ZIBI59

Sprowadzasz to do absurdu ta sytuacja jest wyjatkowa .Jesli faktycznie leon wiaze swoja przyszlosc z Polska chce sie ozenic z polka i tu zamieszkac wiec czemu odbierac mu szanse calkowitej integracji z Polska

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
HBLLove

To jest zawodnik kubański, więc w polskiej reprezentacji grać nie powinien tym bardziej, że reprezentacja Polski świetnie radzi sobie bez wszelkiej maści obcokrajowców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
ZIBI59

Juantorena nie jest pierwszy we Wloszech .Juz w reprezentacji Wloch siatkowki grala kubanka Augero ktora wczesniej grala dla Kuby i jak sie nie myle to zdobyla jakis medal.Z reszta dla Wloch tez zdobyla zloto ME W Polsce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Levantador

Wcześniej Kubanka Aguero, zaś ostatnio Argentynka Costagrande. Zresztą Aguero z reprezentacją Kuby wywalczyła dwa złota olimpijskie, dwa Puchary Świata i mistrzostwo świata, a Włoszkom pomogła zdobyć dwa tytuły mistrzostw Europy i Puchar Świata. Costagrande sięgnęła z Włoszkami po Puchar Świata i otrzymała nagrodę MVP turnieju.
Wiele osób zapomina o tym, że mamy mistrzynię Europy i olimpijkę z Pekinu Marię Liktoras, która z pochodzenia jest Ukrainką. Komuś to przeszkadza?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
HBLLove

Zgadzam się, nie powinien, ale wiesz - jak dla mnie w kadrze Włoch mogą grać nawet sami Chińczycy. Włoski sport jest mi całkowicie obojętny. U nas muszą grać Polacy, dla których polska flaga, hymn i orzeł w koronie jednak coś znaczy. Darujmy sobie farbowanych lisów. Wiadomo, że ich 'menago' będą ich pchać do reprezentacji, ale my nie powinniśmy się na coś takiego zgadzać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
minotaurus

Antiga by go powolal wiec ma inne zdanie od nas,jesli bedzie trenerem do 2018 rou to tak sie stanie i nic nie poradzimy.
Mam pytanie odpowiedz na nie: Jeśli Leon zagra w naszej kadrze to przestaniesz oglądac mecze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Miasto mistrzów - Kielce

No cóż twoja sprawa co zrobisz,nikt raczej się tym na hali nie zmartwi tylko skupi się na meczu,choć może być różnie i któryś z kibiców moze się temu sprzeciwić i Cię wyprowadzić z hali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ZIBI59

Uwierz mi ze nie dla jednego Polaka godlo nic nie znaczy.A byc moze ten Kubanczyk bardziej by szanowal nasze barwy i nasze godlo niz nie jeden Polak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
HBLLove

Właśnie o to chodzi, że nie zmieniłbym. Po prostu sukcesy smakują lepiej gdy sami je osiągamy a nie gdy ktoś robi to za nas. Popatrz w oczy polskim juniorom, którzy mają talent i powiedz im, że oni idą w odstawkę, bo teraz sobie będziemy ściągać gwiazdy z Kuby i innych krajów. Stawiać na polskich graczy, mamy kim grać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Kasyx

Jestem za obywatelstwem dla Leona i za...młodymi Polakami w kadrze. Niech się sprężą, trenują jeszcze mocniej, jak będa lepsi, z jeszcze większą satysfakcją zobaczę ich w kadrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.