Wątek dotyczący artykułu

Papke o Leonie: Sprawa potrwa od 2 do 4 lat

Menedżer kubańskiego siatkarza Wilfredo Leona rozpoczął proces mający doprowadzić do przyznania zawodnikowi obywatelstwa Polski.

przeczytaj cały artykuł

Bhoy67

Cieszy mnie to, że coraz więcej tu głosów sprzeciwu dla gry Leona w reprezentacji Polski, jak pierwszy raz o tym tu napisałem to przez pewnego jeżyka zostałem nazwany nacjonalistą, szowinistą, narodowcem, itp. itd.
Szalpuk, Śliwka, nawet Mika, może bardziej doświadczony, ale wciąż młody i wiele lat gry w kadrze przed nim, mam nadzieję, że nie będzie wam pewien Kubańczyk zabierał miejsce w składzie, nie będzie zabierał wam tej dumy z reprezentowania SWOJEGO kraju.
Argument, że on wzmocni naszą kadrę jest żadnym argumentem! ŻADNYM! Ok, gdyby do tego doszło i w kadrze zachowałaby się dobra atmosfera, Leon zostałby zaakceptowany przez resztę, to na 100% byłby wzmocnieniem, ja nie neguję jego klasy i wielkich umiejętność, bo je posiada :) Tu nie chodzi o jego umiejętności, dajmy szanse naszym młodym zawodnikom, zobaczmy jak nasza druga kadra (wspomnieni przeze mnie Szalpuk czy Śliwka) zaprezentowała się w Baku, zobaczmy na sukces kadetów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Puławiak

Dla mnie ważne jest to by zawodnik, który reprezentuje mój kraj śpiewając polski hymn wiedział po co to robi i by ten hymn coś dla niego znaczył. Nie sztuką jest neutralizować gromadkę zawodników i później cieszyć się, że... "Polska" wygrała. Jaka Polska ja się pytam? Jestem patriotą, narodowcem jak zwał tak zwał... kocham swój kraj i chcę by z Orzełkiem na piersi grali Polacy. Gdyby nasza reprezentacja kompletnie nie liczyła się na świecie to mógłbym zrozumieć takie chwytanie się brzytwy, ale jak wiemy Polska jest aktualnym Mistrzem Świata! Zlaliśmy praktycznie wszystkich... Brazylię, Włochów, Niemców, Rosjan, Francuzów. Po co nam jacyś neutralizowani zawodnicy? Mamy w Polsce wielu świetnych juniorów i to oni powinni dostawać szansę gry z Orzełkiem na piersi i reprezentowania swojego kraju. Ci młodzi zawodnicy od dziecka trenują i marzą o grze z Orzełkiem na piersi. Żaden neutralizowany gracz nie powinien zajmować im miejsca w polskiej reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zamorano

Poza tym nieźle manipulujesz. W sposób totalnie podły moim zdaniem. Ten "czysty rasizm" w stosunku do komentarza tego gościa z Rambo w avatarze to z Twojej strony zwykłe kłamstwo i podła zagrywka. Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów głoszących tezę o nierówności ludzi, a wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi. Rasizm opiera się na przekonaniu, że różnice w wyglądzie ludzi niosą za sobą niezbywalne różnice osobowościowe i intelektualne. Krytyka komercyjnych naturalizacji w sporcie w stylu reprezentacja Kataru w piłce ręcznej dotyczy czegoś zupełnie innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Tam sytuacja wygląda inaczej,oni nakupowali sobie graczy do składu i nawet trenerów ze sztabem szkoleniowym,kupili też kibiców-niezły cyrk.Grał tam zawodnik,który zaliczył 2 reprezentacje,a jest jeszcze taki jeden rekordzista grający w 3 reprezentacjach nazywa się Rutenka_Białoruś,Hiszpania,Słowenia).Wszędzie mu było dobrze stąd te wybory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.