Wątek dotyczący artykułu

Papke o Leonie: Sprawa potrwa od 2 do 4 lat

Menedżer kubańskiego siatkarza Wilfredo Leona rozpoczął proces mający doprowadzić do przyznania zawodnikowi obywatelstwa Polski.

przeczytaj cały artykuł

Het-Man

Niektórzy chyba wiedza na temat Leona tyle co przeczytali w tym artykule...Leon zawdziecza Polsce wszystko co ma od czasu wyjazdu z Kuby...Jego narzeczona jest Polką, Grzyb jako menadzer zalatwił mu sportowe życie poza Kubą. Sam deklaruje, że Polska to jedyny kraj dla którego chce grać jeśli nie może grać dla swojej pierwszej ojczyzny. Czy wy ludzie nie rozumiecie, że ten człowiek postrzega nasz kraj jako swój ? On nie chce pieniędzy, teraz będzie grał w Katarze, tam zapłacili mu pewnie 4-5 razy więcej niż w Kazaniu. Ja jestem jak najbardziej za jego powołaniem i nadaniem obywatelstwa. Będzie dobry to będzie grał, akurat na przyjęciu od przybytku głowa nie boli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Het-Man

No oczywiście, że trochę wyolbrzymiłem, miałem bardziej na myśli, że tam sie z nim nie targowali i nie muszą liczyć dziengów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szalony Obserwator

Faktycznie, mógłbym go porównać do Miroslava Klose dla reprezentacji Niemiec. Wychował się w Polsce, od najmłodszych lat mieszka w Polsce. FIFA ma jeden GENIALNY przepis, a mianowicie jeśli ktoś zagrał dla jednej reprezentacji, nie może już grać dla drugiej. On jest Kubańczykiem, a nie Polakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Kasyx

FIFA ma jeden GENIALNY przepis, a mianowicie jeśli ktoś zagrał dla jednej reprezentacji, nie może już grać dla drugiej.

Oczywiście, że może.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Szalony Obserwator

Dlaczego mówisz, że jak Leona ubierzemy w barwy Polski i nauczymy hymnu to będzie Polakiem, skoro

biały człowiek przeszczepiłby sobie włosy afro i pomalował się na czarno, to nie byłby murzynem

? Więc Leon nie jest POLAKIEM!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Het-Man

Ale co to ma do rzeczy czy ktoś jest czarny ? Wiele razy w tej dyskusji padło oskarżenie o rasizm, Ty w tym momencie się tym wykazałeś w całej stanowczości, odmawiając NIE BIAŁYM miana Polaka...Powinszować normalnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.