Wątek dotyczący artykułu

Papke o Leonie: Sprawa potrwa od 2 do 4 lat

Menedżer kubańskiego siatkarza Wilfredo Leona rozpoczął proces mający doprowadzić do przyznania zawodnikowi obywatelstwa Polski.

przeczytaj cały artykuł

HBLLove

Siatkarze, który reprezentują nasz kraj robią to znakomicie. Walczą i wygrywają. Zdobyli dla nas złoty medal MŚ. Mamy silną ligę oraz jedną z najlepszych baz szkoleniowych na świecie. O młode talenty nie musimy się martwić. Nie ma co kombinować tylko dalej robić swoje. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Mistrzostwo Polaków, to olbrzymi sukces bez precedensu w obecnych sportach zespołowych i to jest fakt. Nie pomijałbym jednak aspektu handicapu własnego parkietu i radziłbym o tym pamiętać, bo szkolenie młodzieży mamy już od połowy lat 90-tych na stosunkowo wysokim poziomie, ale medalu IO nam to nadal nie dało. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie przeciwstawiamy sobie pewne rzeczy. Sadzę, że większość tutejszych forumowiczów łącznie ze mną nie wyobraża sobie naszej kadry na kształt tworu z Kataru, czy nawet naszej kadry piłkarskiej z Euro, natomiast pozytywnie patrzy na możliwość pozyskania być może najlepszego obecnie siatkarza świata. Jeżeli jednak jego aklimatyzacja będzie przebiegała problematycznie, a koledzy nie znajdą z nim wspólnego języka, to Leon w kadrze nie zagra, tego akurat jestem pewien.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibiCK

Dokładnie :) Kilka dni temu nasz zespół grał dwa ważne mecze w Iranie. Atut własnej hali Persom nie pomógł i 4 punkty pojechały do Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
jaet

Wiesz, statystyki statystykami, ale inaczej w roli gospodarza wygląda Japonia, a inaczej Polska z jej kibicami i poziomem gry, czy inaczej mógłby wyglądać Iran gdyby do organizacji MŚ tam doszło (wiem, wiem - mrzonka). Chodzi mi tylko o to, że nie da się pewnych spraw porównać w skali 1:1. I tak jak napisałem na wstępie tamtego postu - w żadnym wypadku nie deprecjonuję sukcesu naszej kadry, zwracam tylko uwagę na okoliczności, które moim zdaniem miały na finalny sukces pewien wpływ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ALLEZ

"w żadnym wypadku nie deprecjonuję sukcesu naszej kadry, zwracam tylko uwagę na okoliczności, które moim zdaniem miały na finalny sukces pewien wpływ."

- to prawda. Wiele ustawił nam pierwszy mecz z Serbia, na Stadionie Narodowym z 60 tysiącami polskich kibiców. Atanasijewicz mowił, ze dostali tam jak obuchem w głowę, byli kompletnie otumanieni i zanim sie pozbierali już było po meczu (3:0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.