Wątek dotyczący artykułu

Kudriaszow, Miśkowiak, Miesiąc i Watt zawieszeni!

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o zawieszeniu czterech zawodników. Chodzi o Kudriaszowa, Miśkowiaka, Miesiąca i Watta.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Na Polonii nie robi to już większego wrażenia.Właśnie od godziny 14.00 w bydgoskim Ratuszu trwa konferencja prasowa na której akcje Polonii należące do miasta nie zostały nabyte przez BTŻ,a prezes Polonii Andrzej Polkowski złożył wniosek o upadłość.
Sytuacja na chwilę obecną jest bardzo napięta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf123

Nie może być!!! Żużel bez Polonii? Jako dzieciak jeździłem na kryterium. Ten pełen stadion, ci żużlowcy jeżdżący bez wielkich pieniędzy, ci kibice w pełni oddani klubowi. To nie może zginąć, niech władze coś zrobią, niech ratują. Tak być nie może, to znaczyłoby, że żużel umiera w Polsce na wieki! Nasz narodowy sport!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Bruski wolał dać 14 mln na kopaczy Osucha,mając tam zaledwie 3% udziałów,a w Polonii 98%
Tak wygląda niszczenie klubu Polonia przez ..ja Bruskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
jestem tu nowy

Rysiu to powiedz co zrobil Osuch dla Zawiszy, a co Polkowski dla Polonii? No sorry, Osuch dał jakis wpład temu klubowi chocby w postaci piłkarzy, a Polkowski g... nawet sponsora jednego nie potrafi znaleźć. Nie mozna całe zycie jechać na garnuszku miasta, bo i zainteresowanie zuzlem w miescie spada co widac po frekwencji na meczach. Taka jest prawda. Polonia jest kulą u nogi dla miasta, takim workiem bez dna, ile nie włożysz to i tak bedzie mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
JutrzenkaPolonia fan

kolego a jaka jest frekwencja na Zawiszy? jest tak różowo?? fakt działaczy mamy beznadziejnych i to od lat, ale miasto jako właściciel klubu też do tego się przyczyniło pozwalając na takie prl-owskie rządy

| Odpowiedz
blokuj
Rysio-z-Klanu

Na Gdańską przychodziło na ekstraklasowe mecze mniej fanów niż na Sportową,aby oglądać żużlowców.
Dodam jeszcze,że na klub w pobliżu Myślęcinka były bilety po 1 zł.:-)
Ps.Wróć do swojego starego nicku i awatara:-)

| Odpowiedz
blokuj
jestem tu nowy

Były tez po 200 zł. na pozegnalny mecz ekstraklasowy z Piastem. Ale co wladze Polonii zrobily dla kibiców?? Nic k..., doslownie nic! Nawet stadionu nie potrafili uporzadkować od lutego czy marca do polowy kwietnia, chociaz pogoda sprzyjała. Zapraszali kibicow na inauguracje a tam co? Chwasty do pasa (coś tam jednak kwitło w tym klubie przez zimę) i brudne krzesełka. Czy tak dobry gospodarz wita swoich gości? Po prostu nie zalezalo im na niczym, jedynie na pieniadzach naiwnych kibiców.
Czemu przywracać stary awatar i nick? Zaczelo sie lato, wakacje, czas na zmiany ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Przecież Polkowski tak się starał,że blokował czasami fajne pomysły kibiców:-)
Na szczęście w nowym klubie dla Andrzeja zabraknie raczej miejsca.
Przyzwyczaiłem się do poprzedniego avatari i nicka stąd ta prośba.

| Odpowiedz
blokuj
jestem tu nowy

No wlasnie, taki z niego prezes jak z koziej dupy trąba. Jezdzi do Warszawy chyba Belweder zwiedzać, albo Sejm, a może Krzyża bronić? I pozniej mowi ze był służbowo na rozmowach z duzym sponsorem. Jaki duzy sponsor podjal by z nim rozmowy, kto to w ogole jest dla takich ludzi przy kasie Andrzej Polkowski? NIKT! Koles nie potrafi udzielic zadnej wypowiedzi dla mediow, taki z niego prezes i chyba jedyny taki w polskim sporcie :). No to jak pozniej ma rozmawiac o kasie, jak nikt go nie zna. A co do blokowania pomyslow kibicow, to tak wlasnie działa marketing w Polonii. Czekaja na pomysły kibiców, ktore zwykle albo trafiaja do szuflady, albo są troche przerabiane i przedstawiane przez kogos z klubu jako własne ;)
A nick i awatar zmieniam co jakis czas, nie lubie monotonii poza tym poprzedni juz niektorym sie zle kojarzył hehe ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
STARY OSTR

Oj, to przykra sprawa. :( Mam nadzieję, że wyjdziecie z tego jakoś, co? Tego Wam, kibicom życzę.Bydgoszcz nie może zniknąć z mapy żużlowej do jasnej ciasnej!Czekamy na Was 9 sierpnia na miejskim w Ostrowie.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jaco

Bydgoszcz to żużel to Polonia a nie jakaś kopana. Nie ma możliwości by tak sobie upadł klub który wyszkolił legendę Golloba. Wierzę że to tylko chwilowe problemy a będzie dobrze. 3mam za Was kciuki POLONIA !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jestem tu nowy

Polkowski to niech wypier... na zbity pysk jako pierwszy z tego klubu. Nieudacznik nic nie zrobil by poprawic sytuacje Polonii, a jeszcze brał za to kase. Wlasnie dzieki takim ludziom klub upada, z reszta on był tą kotwicą ktora ciagnela Polonie na dno, bo najdluzej ostał sie w klubie (byl jeszcze za czasow tillingera jako kierownik).

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.