Wątek dotyczący artykułu

LE: Zwycięski gol w ostatniej akcji! - relacja z meczu FK Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok

Mizernie wyglądał pierwszy występ Jagiellonii w eliminacjach Ligi Europy, ale choć długo białostoczanie bili głową w mur, to zdołali dopiąć swego w ostatniej minucie doliczonego czasu!

przeczytaj cały artykuł

Campeón44

Mecz wygrany niemal cudem z drużyną walczącą o utrzymanie w lidze litewskiej, która od wczoraj pracuje z nowym trenerem a dodatkowo trybuny całkowicie zdominowali kibice Jagi. Nie mam pytań. Oby w następnych meczach było lepiej (w co wierzę), bo z Omonią Nikozja w tej II rundzie może być tragedia.