Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob kupi Polonię? "Mogę zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji"

Polonię Bydgoszcz można kupić za 1229 złotych. Nie jest wykluczone, że nowym właścicielem klubu stanie się Władysław Gollob.

przeczytaj cały artykuł

Penhal

Czy Władek jest dobrym rozwiązaniem? Widzę wszyscy zapomnieli jak klan mocno doił klub,wszyscy zapomnieli jak przy sporej frekwencji Polonia miała problem z zapłatą za media? Miasto dało gdzie trafiły pieniądze? Pamiętacie?Jedno jest plusem przy kandydaturze Władka Rafał jest podstawiony pod ścianą.Ja w szczere intencje Klanu nie wierzę,macie przykład z Oskarem zamiast startować,rozwijać się wolał za większą kasę ławkę w Ostrowie.O szacunku Tomka do Bydgoszczy pisać nie trzeba.
Co będzie trudno wyrokować.Jednak sami się zastanówmy czy my ten żużel chcemy?Zobaczcie inne kluby.Pomijam Loko bo tam kibiców jest sporo ale kluby bez tradycji[sorry] Łódź,Kraków,Ostrów leją Nas frekwencją na głowę.Do tego Rybnik 6 tyś widza a u Nas? Jak klub ma wyjść na prostą jak średnio 2 tyś i na trybunach zero atmosfery?W wymienionych ośrodkach kibice żyją żużlem idą na stadion,dopingują,bawią się i nie czekają na transmisję w PIK-u czy w TV.Co się z Wami dzieje? Ilu Nas jeździ za drużyną na wyjazdy?Parę osób?
A potem się dziwimy Na Rybniku Ok a potem? I nie dziwne że Rafał robi co chce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Nic lepszego na obecną chwilę,aby pomóc Polonii nie ma.Nie sądzisz chyba,że BTŻ miało kasę.Tu magia nazwiska Gollob przyciągnie sponsorów zapewne większych i lepszych niż obecnie te kilka reklam na stadionie.
Kolejna sprawa,że żużlowe eldorado kończy się,więc nie ma z czego wydoić klubów,a jeśli już to Władek zrobi to wydoi sam siebie,bo to będzie jego klub.
Myślę,że wiesz kto jeszcze był brany pod uwagę razem z Władkiem i Tomkiem,ale na razie nie podjął decyzji.
Więc wolę klub w rękach Gollobów niż w łapach miasta z Bruskim na czele i ludźmi obstawionymi przez niego na stanowiskach,którzy wręcz niszczyli Polonię zamiast jej pomagać,a pobierali za to nie małe profity.
ps.Słowa Adama z Białych:Lepiej Golloby niż Bruski i jego przydupasy.On potrafi wybaczyć Gollobom mimo,że jest ich największym przeciwnikiem jakiego znam,więc Jasiu Ty chyba także:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ChrisBydzia

dokładnie nic lepszego nie ma a i ten pomysł z Władkiem wcale nie jest zły ,poza tym ze nie ma chetnych to ja bym widzial tylko jedną osobę idealnie sie do tego nadającą , Zibi , ale on to raczej na kości sie nie rzuca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Może masz rację.Jednak ja im nie wierzę była hossa brali garściami.Teraz chcą pomóc czy klub do końca wykończyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Klub już wykończyli ludzie Rafała.Gorzej i tak nie będzie;)
Trzeba dziadzi dać szansę spełnić swoje marzenia na złotą jesień życia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Dokładnie też tak uważam:)A teraz sprzedam prawdziwego hita:)
W Polonię wchodzi...miasto GRUDZIĄDZ:)
Kasa idzie od Tomka,a jego kontrakt w GKM pokrywa właśnie miasto Grudziądz,które w taki oto sposób chce pomóc Polonii:)

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Gollob to ikona Polonii (pamiętam jego debiut w lidze), a GKM to nasi Bracia - tylko przyklasnąć takiemu pomysłowi :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

2.000.000 zł dotacji gwarantowanej do 2019 roku to całkiem łakomy kąsek i papa będzie całkowicie kontrolował tą sumę niezła emeryturę sobie chce załatwić tylko czy Bruski na to pójdzie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Karmazynowy przypływ

Dlatego Gollob chce to kupic. Wtedy Bruski muis dac ta kase bo inaczej sie okaze ze klamal publicznie. Bo dotacja na Polonie jest juz w budzecie na kolejne lata.Gollob zagral pieknie mowiac. SPRAWDZAM PANIE BRUSKI.

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Myślę, że nic gorszego nas już nie spotka, a magia nazwiska Gollob w Bydgoszczy jeszcze działa, chyba nie mamy innego wyjścia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

Nie czytasz mnie uważnie.Do tej pory nie byłem tylko na Gnieźnie.I jak jest mecz mimo że tu jestem od 1 maja potrafię na mecz zjechać.Z wyjazdów moi byli wszędzie nawet w Daugapils

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Z1946B

Mam inne zmartwienia związane z "moim" klubem ale staram się śledzić wyniki innych zespołów i sportowców z Bydgoszczy. Być może faktycznie umknęło mi to że byłeś lub nie, ale wiem (z komentarzy), że Twoja córa wraz z rodzinką była na wszystkich wyjazdach.
Odnośnie tematu głównego uważam, że ryzyko związene z Gollobem Papą warte jest podjęcia!
Innej alternatywy nawet nie ma :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Gerhard Malberg

Jak zawsze twierdze ze Sasiedzi powinni rozwiazywac swoje problemy bez podpowiedzi obcych.Ale jak Kolega poruszyl temat frekfencji kibicow w zawodach,to mi sie wydaje ze to bardzo wazny glos.Cos faktycznie stalo sie w Bydgoszczy,cos sie stalo w Klubie i w glowach kibicow,w miescie.Czyzby zamiast tradycji powstala moda albo antymoda na zuzel?A moze macie tyle w Bydgoszczy roznych atrakcji ze konkurencja rozdrapala publike?Watpie by z biedy ludzie nie mieli na bilety.Ale cos sie stalo i moze Kolega ma racje ze rozwiazanie obecnych problemow Polonii lezy w glowach Kibicow.Nie tylko Miasta i Klubu.

| Odpowiedz
blokuj
BlantomaN1920

Zgadzam się w 100% co do klanu Gollobów i myśle bardzo podobnie, ale z tą frekwencją w tym roku jest duzo lepiej niz w ubiegłych sezonach ... Gdyby dobrze to pokierowac to za dwa lata moglibysmy juz miec frekwencje rzedu 4-7 tysiecy na mecz tylko jest odpowiedni marketing, dobry waleczny sklad i jakis bnodziec dla kibica, na przykład naziwsko "Gollob". Czas pokaze jak bedzie..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.