Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob kupi Polonię? "Mogę zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji"

Polonię Bydgoszcz można kupić za 1229 złotych. Nie jest wykluczone, że nowym właścicielem klubu stanie się Władysław Gollob.

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

Widzę, że większość z Was naiwnie podchodzi do tematu. Wiedziałem, że prezydent Bruski jest przebiegłym politykiem, ale nie doszacowałem tej przebiegłości. Klub mógł zostać oddany w ręce BTŻ-tu za którego plecami stoją najbogatsi bydgoscy przedsiębiorcy. Ci ludzie mają pomysł i wizję rozwoju Polonii. Mają też swój kapitał, który chcieliby zainwestować w ratowanie bydgoskiego żużla, lecz są niewygodni dla obecnego właściciela klubu. Cały czas łudziłem się, że toczy się gra pod publiczkę i dobro Polonii. Oczami wyobraźni widziałem prezydenta ochoczo idącego na kompromis z BTŻ-tem tuż przed wyborami parlamentarnymi. Ot wilk byłby syty i owca ostałaby się cała.
Moje zdziwienie sięgnęło zenitu, gdy dziś rano przeczytałem wywiad z Władkiem Gollobem. Okazuje się, że prezydent trzymał Go w kapeluszu, niczym cyrkowiec królika. Kolesia, który wyrokiem sądu został skazany za malwersacje i wyprowadzanie klubowych pieniędzy do swojego warsztatu ślusarskiego. Gościa, który potrafi tylko obrażać innych i rujnować wszystko dookoła. Ta jego Gwardia W-wa wiemy jak skończyła. Teraz kreowany jest na zbawcę bydgoskiego żużla. Emeryt z mglistymi pomysłami i bez zaplecza finansowego, chce udźwignąć ciężar ratowania Polonii!
Przecież to jest kpina! Prezydent Bruski wie co robi. Przez 4 lata da Władkowi dotacje, którymi ten się nasyci, a klub w sam raz na 100 lecie funkcjonowania odejdzie w zapomnienie. Prezydent naturalnie będzie miał czyste ręce. A Władka w kuluarach poklepie po plecach.
Ubijany teraz interes, wydaje się być majstersztykiem w dobijaniu Polonii. Dziw bierze, że Rafał Bruski chwyta się nawet tak perfidnych pomysłów i stawia na tak skompromitowanych ludzi. Przecież to degradacja samego siebie w oczach wyborców(byłych i przyszłych)! Ale każdy jest kowalem swojego losu. A wybory blisko.
Oczywiście to tylko moje przemyślenia i wnioski. Wydaje się jednak, że za długo siedzę w naszym bydgoskim żużlu, by dalece odbiegać od prawdy. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karmazynowy przypływ

Chyba jednak Ciebie ponioslo w tym wpisie. Bruski sie ucieszy bo jeden garb mu z plecow zejdzie. Nikt nie splaci zadnego zadluzenia 4 mln tylko 2 bo za rok miasto nie da ani zlotowki na klub tylko powie, ze 2 mln bedzie splacone przez miasto i klub zeby funkcjonowal bedzie musial szykac kasy sam. Miasto na tym zystka bo Polonii sie pozbedzie. Gollob sie osmieszy jak nie znajdzie kasy lub nie. Z Polonia gorzej byc nie moze wiec Gollob to ostatnia szansa na ratowanie klubu i sponsorem bedzie zaklad slusarski czyli kasa wroci do POlonii , ktora zabral. Wiec nie siej defektyzmu tylko glowa do gory, a pojdziesz na derby Pomorza za 3 lata,a nie bedziesz czekal na nie x lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzys

TO JA CI PROPONUJE KUP POLONIE I JA ODBUDUJ . O tych biznesmenach co piszesz jest cicho nikt nie potwierdza fakt ze nikt tez nie zaprzecza ale gdyby tacy byli to by klub dawno kupili . Już kiedyś pisali ze kulczyk chce dac kase potem ze gotowski nieststy ale nikt nie weźmie klubu żeby splacac dlug 4mln . Jeśli jest ktoś co chce to zrobić a teraz jest to wladek to trzeba sprobowac a nie biadolić jak to to robisz. Gorzej niż jest teraz już być nie może. Jeśli wladek nie kupi polonii to już nigdy nie będziesz w Bydgoszczy widział zuzla taka jest prawda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
malin1976

Przecież to jest śmieszne bo jakoś nie słychać aby ten cały BTŻ zechciał przytulić te dwie bańki na sezon w tym jedną na prowadzenie zespołu . A skoro są tam najbogatsi Bydgoszczanie to i za darmo by to wzięli albo już dawno zgłosili do ligi swój zespół .

| Odpowiedz
blokuj
Rysio-z-Klanu

To powiedz mi dlaczego nie weszli Bogdan i Gotowski.Mnie nie przekonasz,że Bruskiemu nie po drodze z Gotowskim,który wygrywa większość przetargów na budowę mostów,dróg itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Big Lebowski

I Ty mi to mówisz? Przecież wiesz doskonale, że nikt nie chciał spłacać prezydenckich długów. I dlatego BTŻ dało sobie spokój.
Życzę powodzenia z jak widzę szerokim gronem wyznawców zbawiennej roli Władysława G. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Big Lebowski

Spłata swoich długów przez prezydenta. Obiecana dwu milionowa dotacja do 2019 roku i włączenie zielonego światła dla BTŻ-tu, a raczej ludzi za nim stojących. To chyba proste i jasne?! Jak jednak widać nie dla wszystkich. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Marobyd

Ale jak widać BTŻ to chyba już temat zamknięty. Pozostaje nam jedynie taka alternatywa, że godzimy się na Władka (pomijając wszystkie jego wady), albo na żużel będziesz jeździł do Torunia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bydziaj

Nie wiem dlaczego (pewnie zasłużyłeś;)) lecz miałem Ciebie zablokowanego ! Ale tym swoim wpisem wracasz do świata "żywych" :)))

| Odpowiedz
blokuj
PB1920

A wiesz, że nawet o tym zapomniałem, wiem że na pewno dożywocie mam u amoniaka, ale to mi nawet pochlebia, a czym u Ciebie sobie zasłużyłem na urlop?

| Odpowiedz
blokuj
PB1920

Ale szacunek dla sąsiadów za wsparcie, jesteście dziesięć klas wyżej jak te dziadostwo z Gniezna mimo, że za młodego się trochę z wami nawojowałem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Dziękuję:) i mam nadzieję,że osoba Władka nie będzie przeszkodą i nadal będziesz pojawiał się na Sportowej.
Dodam tylko,że Bogdan także był skazany prawomocnym wyrokiem za kasę z Polonii:)Pozdr.

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Rysio, bo to nie ten Gotowski. Oprócz tego nie dowiemy się, na czym negocjacje polegały. Przypominam, że strona przystępująca musiała podpisać zakaz udzielania wszelkich informacji dochowując tajemnicy handlowej. Wersja, którą znamy jest wersją jednej strony. Nie przeceniałbym również tego, że nazwisko Gollob będzie magnesem dla sponsorów. Patrząc na imię Władysław wprost przeciwnie to widzę. Piszesz, że Tomasz wkłada środki, ale w jakim celu? Wystarczy wyłożyć 1300 zł., a reszta płynie od Rafałka. Na moje jest to skok na kasę od miasta do 2019. Zresztą sam zainteresowany nie przewiduje awansu do 1 ligi wcześniej. Obym się mylił...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
PB1920

No wszystko się zgadza, ale my nie możemy się dzielić na zwolenników i przeciwników jest taka sytuacja, że Władek się narysował i innej alternatywy nie ma, ale niech czuje nasz oddech na plecach

| Odpowiedz
blokuj
ROSE - RSKŻ

Wyjątkowo kciuki trzymam żebyś się mylił :)
Ale bardziej trzymam kciuki, za to, żebym jak najszybciej przyjechał na Sportową na DERBY!

| Odpowiedz
blokuj
Z1946B

Wyciągasz jednak błędne wnioski bo to BTŻ zrezygnowało, a nie Bruski. Skoro w tym BTŻ siedzą najbogatsi Bydgoszczanie to te 4 bańki nie byłyby dla nich problemem. Moim zdaniem liczyli również na obietnicę pomocy finansowej na remont stadionu.
Papa Gollob to w tej chwili jedyna alternatywa i nawet jeśli nie jest święty innej może nie być!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Penhal

I dokładnie tak to wygląda. Tym co wierzą w cud proponuję posłuchać wywiadu w studio po podczas meczu z Ostrowem>takich slow takiej szydery jak robił Władek nie mówi człowiek któremu dobro klubu leży na sercu.Prezesa Władka już przerabialiśmy i ja osobiście Władkowi dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
PB1920

Dostaną duży kredyt zaufania, jak zrobią wałek to nie skończy się tak jak ostatnio, patrzeć na ręce i pilnować.

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Janek przecież wiesz ,że Władek zawsze miał cięty język i to się nigdy nie zmieni więc skąd to twoje zaskoczenie wypowiedzią po meczu z Ostrovią ? Rozumiem ,że lepiej niemieć żużla w ogóle w Bydgoszczy niż mieć z Władkiem ? Zrozumcie MY NIE MAMY WYJŚCIA ,ALBO WŁADEK ALBO MOTOARENA !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Penhal

Z Władkiem nie będzie żadnego żużla.Tak jak nie było drużyny za jego prezesury. Byli tylko Gollobowie i uzupełnienie składu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
bydziaj

Byli tylko Gollobowie i uzupełnienie składu.

A teraz będzie jeden młody Gollob i uzupełnienie składu i ja ide na to ! Wiesz naprawdę dobrze jaki jest mój stosunek do "synka" , lecz nie ma alternatywy dla klubu , no chyba że Ty Janek coś planujesz ;) w kwestii przejęcia udziałów ? :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
slaw-bydzia.zielona

Zapomiales Januszu,ze byly wyniki i pelen stadion.Nie jestem jakims zacieklym wielbicielem Wladka(czesto swoimi wypowiedziami i postepowaniem podnosil mi cisnienie)ale w obecnej sytuacji,gdy ptaki zawracaja nad stadionem,mysle,ze trzeba dac mu dzialac.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Sław wyniki były jeszcze zanim Golloby zaczęły mocne ściganie.Fakt Golloby dodały klubowi markę ale nie za darmo.Jednak przypomnij sobie kto był wtedy przy klubie? Ponad 100 większych czy mniejszych sponsorów i nas nie mal zawsze komplet było bogato było z czego brać.Flesze gęby wystawiali wszyscy.Ktoś tu już pisał,Dołek ja dodam Protas,Cieślewicz Woźniak to nie byli dla niego zawodnikami.Szkolenie Władka Kogo on wyszkolił ? Głoda,Malaka? Nawet talenty co przychodziły z innych klubów ginęły we mgle.

| Odpowiedz
blokuj
PB1920

Tak dla równowagi swoją kandydaturę powinien przedstawić Dołek, to by dopiero wstrząsnęło bydgoską sceną żużlową. Takie marzenie mnie naszło :)

| Odpowiedz
blokuj
fred

Takiego prezesa który już Wam nie raz zagrał na nosie(nie tylko finansowo) nie życzył bym nawet Toruniowi;)

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Dzięki Zbyszek.Za dobre słowo.Totalna amnezja rozłożyli klub.Po sprawie sądowej pluli jadem na Bydgoszcz i Polonię a teraz wielcy lekarze?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Moja diagnoza jest taka Władek przejął klub za 1229 zł (100% akcji PEŁNA WŁADZA) z gwarancją 2.000.000 zł rocznie pewnie pierwsi do spłacenia będą jego synowie Tomek i Jacek a potem zobaczymy bo rozumiem że Bruski umywa ręce i żadnego nadzoru nad KLANEM NIE BĘDZIE w końcu miasto umywa ręce niczym "Piłat" na ostatniej drodze na golgotę .

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Już nie muszę "Krzyż" dzisiaj został zrzucony z bark SKS decyzją rady Nadzorczej :))) BOGU DZIĘKI ALELULJA !!!

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Jasiu, a pamiętasz tę akcję "pana" Władysława pod Gorzowem, jak z kluczem francuskim w ręku rzucił się na przestraszoną kobietę?
To tak dla przypomnienia profilu osobowościowego tego niedocenianego za osiągnięcia człowieka. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.