Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Janowicz: Tworzycie bujdy. Śmieszy mnie to

Jerzy Janowicz zajmuje 47. miejsce w rankingu ATP. Pamiętny półfinał Wimbledonu w 2013 roku zamiast stać się katapultą na zupełnie inny pułap - zablokował go.

przeczytaj cały artykuł

OnslaughT

Abstrachując od osobowości Jurka, która z pewnością jest kontrowersyjna i nie każdemu odpowiadająca w tak "grzecznym" sporcie jakim jest tennis, mam pewne pytanie odnośnie jego serwisu.
Od czasu powrotu po kontuzji, wygina on się strasznie nienaturalnie przy podrzucie, przed samym uderzeniem. Wyraźnie spadła jego moc serwisu, wydaje mi się także, że 2gi kick nie jest już tak skuteczny.
Czy Jerzyk wspominał kiedykolwiek o tym w jakiejś rozmowie, wywiadzie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Ale mnie chodzi tylko o wpis @Ryki, który twierdzi nie zgodził się z innym userem twierdząc, że taki serwis na trawie wystarczy. Więc zapytałem wystarczy na co? Poza tym dla mnie Janowicz może zdobywać masowo szlemy ale ze względu na otoczkę która wokół niego panuje nie potrafię i nie chce mu kibicować. Narodowość nic nie zmienia. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ALLEZ

Nikt ci nie każe nikomu kibicowac. Ale jest róznica, czy "nie kibicujesz" czy dołączasz sie do choru hejterow. Przeważnie bezmyślnych, rechoczacych coś o szopach i niemajacych pojęcia, o czym mówią. Albo takich, co w jednej chwili , po porażce zmieniają front. Jeśli chcesz byc w tym towarzystwie to tez twoj wybor

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Mind Control

A czy widziałeś gdzieś moje wpisy tego typu? Natomiast Janowicz nie jest żadną świętą krową i wcale nie uważam aby "nietaktownym" było wypowiadanie się krytycznie o jego tenisie a tym bardziej zachowaniu. Oczywiście z zachowaniem rozsądku, szacunku itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
RobertW18

Zgadza się, że ta zagrywka wcale jakoś "ostatecznie kończąca" nie była. Zdarzało się p. Janowiczowi w ogóle wcale nierzadko przegrywać także tym, że mniej skutecznie wykonywał serve. I tym razem na przejście do drugiego pojedynku jego serve nie wystarczył.
Natomiast co do życzliwości względem zawodnika, to pewnie można oglądać się na różne przymioty/wdzięki poza wspólną narodowością, ale jednak większość ludzi wspiera swoich, choćby dostrzegali oni niedostatki lub wady zawodników (i zastanawiają się, co by mogło pomóc w zwycięstwach).
Może najłatwiej wspierać zawodników, którzy najczęściej wygrywają, a trochę trudniej tych, którym zdarza się grać gorzej, ale wiąże nas z nimi miejsce pochodzenia i język, którym mówimy. Najłatwiej popierać wyłącznie najlepszych i najgrzeczniejszych ... ale też trochę śmiesznie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.