Wątek dotyczący artykułu

Rosja utrzyma się w pierwszej dywizji Ligi Światowej?

Rosyjscy siatkarze okazali się najgorszą drużyną elity tegorocznej Ligi Światowej, ale to wcale nie oznacza, że w przyszłym roku zagrają w grupie zaplecza.

przeczytaj cały artykuł

sheldon

w piłce recznej przepychanie reprezentacji NIemiec a w siatkowce Rosji... i to jest promocja sportu ? po co scigaja dopingowiczów skoro astmatyk moze na dopalaczach wygrywac ze zdrowymi ludzmi ? kiedys był Bóg, honor i ojczyzna a dzisiaj jest tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
realista_pzps

To, że być może otworzą furtkę dla Rosji nie znaczy, że zrobia to kosztem Australii. Taki przekręt jest niemożliwy. Mogą to zrobić jedynie poprzez poszerzenie I dywizji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
atenaneta

może tak, może nie nie takie cuda już widzieliśmy (a furtkę otworzy, o ile ja się znam na życiu i pieniądzach)w końcu ktoś za te wycieczki sędziów z Bahrajnu musi płacić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
realista_pzps

Jakie cuda ? Australia utrzymała się w I dywizji na podstawie obowiązującego regulaminu FIVB. A prawo nie działa wstecz. Mogą zmienić regulamin ale dopiero na kolejny sezon np: poszerzyć pierwszą Dywizję do 12 drużyn i grać tak jak w World Grand Prix

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bhoy67

Bardzo trafny komentarz :)
Jak przedstawiono taką formułę Ligi Światowej to byłem jej zwolennikiem pod warunkiem, że będzie pewna ciągłość tego projektu, bo wcześniej wiemy jak to było. Może nie co rok, ale bardzo często ten system się zmieniał, przed tym obecnym jeśli dobrze pamiętam była ta grupa 6-zespołowa czy 8-zespołowa, już nie pamiętam, można się w tym pogubić ;) Wtedy co w Rouen nas Francuzi ograli i były tylko 2 mecze w jednym kraju, nie graliśmy np. z Francją u siebie wcale. To chyba był rok 2013 ;) Teraz mamy drugi sezon taki system, a jak słyszę słowa:
"Format Ligi Światowej zmienia się każdego roku, nie wiadomo jeszcze, jakim systemem zagramy w kolejnej edycji. Nie wiemy także, ile drużyn wystąpi w przyszłym roku."
to słabo mi się robi... Skoro mamy taki system ze spadkami i awansami to mam nadzieję, że jak najdłużej to utrzymają :)
Dalsza część tej wypowiedzi, której już nie zacytowałem mnie po prostu brzydzi, co to za sport jeśli według tego pana Rosji miejsce należy się z urzędu?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Nyctereutes

Bardzo dobry komentarz. Zostawiając Rosję w najwyższej dywizji FIVB pokaże kibicom na całym świecie, że: "Masz kasę? Witamy serdecznie!". Czyli promocja nie poprzez emocjonujące rozgrywki, ciekawy system, plejadę gwiazd, tylko kasę, kasę, kasę... oraz układy. A co najciekawsze: tak jak w piłce ręcznej tak i teraz najgorzej może na tym wyjść zespół Australii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.