Dyskusja

Vetlanda Speedway Piraterna Motala

Elit Vetlanda - Piraterna Motala
7 lipca 2015, 19:00

57 : 33
relacja

GW speedway

Buuuaaahahahaaa NIGHT w Gorzowie nikt nie beczy tylko świętuje sukces w IMP jakim są 2 medale!!! Beczą to wszyscy spoza Gorzowa :))) A 19-go zapamiętasz ten dzień na długo. Będziesz LEŻAŁ!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Dlaczego jaja? Wszyscy nam wmawiają porażkę w IMP, a tak naprawdę cały Gorzów cieszy się z jazdy naszych zawodników. To Wy wszyscy wmawiacie nam porażkę, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Nikt nie wracał zawiedziony ze stadionu :)))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Gdyby było wszystko takie proste jak Ty mówisz to sport nie miałby sensu. Liczby i statystyki można sobie w buty wsadzić, liczy się dyspozycja a ta na tą chwilę jest zdecydowanie na korzyść Riderów ze Stali :)

| Odpowiedz
blokuj
GW speedway

Dlatego nie ma co tu się "kopać" przekonamy się 19-go :) Każdy ma prawo do swojego zdania. Wy macie swoje przekonanie, ja mam swoje :)

| Odpowiedz
blokuj
GW speedway

Kiedy jeździliśmy na wyjazdach to drużyna była jeszcze w rozsypce a mimo to zawsze zdobywaliśmy 40 i więcej pkt. To były minimalne porażki, a byliśmy wtedy w dołku jako drużyna. Teraz wszystko poszło do góry co widać po wynikach zawodników Stali na różnych torach. Dlatego jestem optymistą jeśli chodzi o mecz w Toruniu :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.