Wątek dotyczący artykułu

Raheem Sterling nie chce jechać na tournee Liverpoolu, a sytuacja z transferem patowa

Wygląda na to, że Liverpool nie będzie miał już pożytku z Raheema Sterlinga. Skrzydłowy nie chce jechać na tournee zespołu, nie wziął też udziału w ostatnim treningu.

przeczytaj cały artykuł

MITCH

Sytuacja jest oczywista, brak LM sprawił, że Sterling chce odejść, czy gdyby była LM zostałby? Nie wiem ale z pewnością byłyby większe ku temu szanse. Jestem wręcz pewien, że jeśli nie będzie LM w następnym sezonie a nie wiem jak ma to wywalczyć drużyna bez napastnika kolejny będzie Coutinho. BR time.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luka5z

Origi, piłkarz który trafił do najgorszej 11 ligi francuskiej, Ings młody zdolny, tylko czy poradzi sobie w takim klubie jak Liverpool. Benteke o ile mi wiadomo jeszcze jest piłkarzem AV a co do Daniela to ciekawy jestem czy poradzi sobie z kontuzjami i zacznie grać na miarę talentu jaki posiada :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Origi,który grał bardzo dobrze na mundialu,a te plebiscyty to wiesz :P.Benteke trafi do Liverpoolu,to kwestia czasu.Liverpool bardzo chce tego piłkarza .I nie jest to transfer co ciekawe uzależniony od Sterlinga.Jak Sterling zostanie sprzedany to za niego przyjdzie nowy skrzydłowy.Według Barretta opcjami są Pedro i Czeryszew.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

do Daniela to ciekawy jestem czy poradzi sobie z kontuzjami i zacznie grać na miarę talentu jaki posiada

Sturridge miał operację w Stanach,gdzie wykryto źródło jego wszelkich problemów z kontuzjami.Klub jest przekonany,że od teraz będzie zdrów jak ryba.

| Odpowiedz
blokuj
MITCH

1. Sturridge? Kiedy on ostatnio zagrał 5 meczy z rzędu w zdrowiu? Chyba jak biegał obok Suareza. A kiedy zagra 5 meczy z rzędu w zdrowiu? Chyba w połowie rundy.
2. Ings? Jak Ingsem Liverpool ma coś ugrać w starciu z Arsenalem, Chelsea, MC, MU w kontekście LM to ja jestem Mistrzem Świata w rzucie oszczepem,
3. Origi? Może stanie się cud i z gracza, który nie zachwycał w Ligue 1 i jeśli coś strzelił to często z jedenastki w tak młodym wieku stanie się wyjadacz w drugiej najlepszej lidze świata.
4. Benteke? Jeszcze go nie ma. Po drugie pasuje tak samo jak Carroll, transfer w akcie desperacji gracza, który gra zupełnie inne mambo jambo niż styl, którym ma grać drużyna.

Napastnik oznacza dla mnie kogoś kto przy względnym zdrowiu strzeli absolutne minimum 15 bramek w sezonie ligowym - to piszę jako doświadczony ostatnim sezonem kibic The Reds, a jako kibic piłki nożnej ktoś kto strzeli 20-25 bramek w lidze, przy 38 ligowych spotkaniach tyle powinna strzelać pierwsza strzelba drużyny, która chce powalczyć o LM.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Sturridge miał operację w Stanach.Tak jak napisałem niżej.Znaleźli źródło jego problemów ze zdrowiem.Także spokojna Twoja rozczochrana.Benteke to nie jest Carroll.Miałem dosyć podobne zdanie co Ty ,ale je zmieniłem.W tragicznej w ofensywie AV gwarantował co sezon kilkanaście bramek w lidze,a Liverpool potrafi kreować sytuacje,dobrze wiesz o tym.Potrzebujemy po prostu skutecznego napastnika..To nie jest kłoda bez techniki i szybkości.Ings to bardzo solidny napastnik i młody,jako 3 opcja idealny.Do tego Origi,który bardzo dobre grał na mundialu.Na ostatni sezon w Ligue 1 nie patrz,myślami był w LFC już.

| Odpowiedz
blokuj
MITCH

Tak tylko, że Cheryszew jest wart 10mln według transfermarkt, niech będzie miał udany sezon całkiem - 15mln Euro, znając transfery BR przyszedłby za 28.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.