Wątek dotyczący artykułu

Wimbledon: Koniec londyńskiej przygody Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz bez zwycięstwa na koncie zakończył zmagania w juniorskiej edycji Wimbledonu 2015. W środę 18-letni wrocławianin przegrał w I rundzie gry podwójnej.

przeczytaj cały artykuł

ALLEZ

Polakow juz nie ma ale sa inni bardzo ciekawi młodzi tenisisci.
Moje typy na polfinaly:
Fritz - Opelka
Tommy Paul - Ymer (Mikael, ten mlodszy brat).
Bardzo ciekawe, czy powtorzy sie final Rolanda Harrosa i w finale znow stana przeciw sobie dobrzy kumple. Mysle, ze jednak tym razem wygra Fritz. Niezależnie od tego, czy tym drugim finalista bedzie Paul czy Mikael. Bo Taylor Fritz jedynie po to tu przyjechal. Po tytul, nie po final

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AkL

Nie masz, allez, wrażenia że Ci juniorscy mistrzowie Wimbla obecnie kompletnie się nie liczą w ATP? Widziałem w tym roku ze dwa spotkania Rubina, nie powiem by to było estetyczne przeżycie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ALLEZ

na przykladzie Rubina nie generalizowal bym o wszystkich. On wyskoczyl rok temu jak diabel z pudelka, otrzaskany w itf-ach stary kon wsrod juniorow. Skosil dzieciucha Stefanka ale nic nie pokazal. Zeby byla jasnosc, nie wiaze tez nadziei z duzo mlodszym od Rubina ostatnim mistrzem US Open, mankutem Jasika, mimo ze Omar nawet ustrzelil dubleta. Ogladajac go w jakims doroslym meczu, malo nie umarlem z nudow.
Ale ten Fritz bardzo ciekawy jak na Amerykanina, z tym swoim swoim chip&charge, takie tenisowe dziecko, bardzo napedzany ambicja swoja i rodzicow. Pewnie tragedie teraz przezywa. Nie rozumiem, co sie stalo, ze on odpadl tuz przed finalem. Po RG (przegral tytul z kumplem) to juz druga nieudana proba. Moze jeszcze raz sprobuje, zostac wreszcie tym mistrzem. Moze do US Open dociagnie z tym juniorowaniem, jeszcze bedzie mial wtedy tylko 17 lat.
Z Opelka przegral w tiebreaku 15-13, ale dlaczego przegral nie wiem.
/Opelka to ten, co nie pozwolil Hurkaczowi powtorzyc sukcesu Majchrzaka w Eddie Herr i sam go wygral. Mam mu tez za zle, ze wyrzucil z Rolanda "malego" Ymera. Teraz ten numer z Fritzem - nagrabil sobie chlopak :)))/
Coz, pora na Mikaela, czarna nadzieje Szwedow! (jak dla mnie znacznie wieksza od brata-grzecznego przebijacza)

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Rubina dałem jako obecny przykład - moim zdaniem z tego chłopaka wiele nie wyrośnie. Nie wiem co McEnroe w nim widzi (no, ale skoro widzi to z pewnością ma potencjał). Zwycięzcy/finaliści - Peliwo, Broady, Saville (tutaj sądziłem, że przejście do seniorów nie będzie dla niego wyzwaniem) Quinzi (on zwyczajnie MUSI odpalić). Jedynie Chung, który dla mnie jak każdy Azjata jest totalną loterią, jakoś się broni. W czelach pokazał, że potrafi grać parę turniejów pod rząd, ale ile z tego przeniesie go głównego cyklu? Dobra, przyznam bez bicia, iż generalnie Azjatów przed 22 rokiem życia nie śledzę inaczej niż po wynikach raz na miesiąc. Wracając, W/F 08-10? Niby dymek? Pokazuje taki tenis, o który lata temu posądzałem Federera czy LeMonfa. Wiem, że w sumie nigdy nie należało wśród juniorskich zwycięzców szukać późniejszych mistrzów szlemów ale obecnie czasem się zastanawiam czy tych juniorów nie obserwować tylko po artykułach. Wyżej przytaczasz Zochę - od lat wiadomo, że jeśli ktoś ma zostać nastoletnią finalistką szlema to własnie Zocha, ale przecież to kobiecy tenis...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.