Wątek dotyczący artykułu

Stelmet BC poznał grupę w Eurolidze. FC Barcelona jednym z rywali!

W czwartek odbyło się losowanie grup Euroligi. Stelmet BC w pierwszej fazie rozgrywek zmierzy się między innymi z FC Barceloną.

przeczytaj cały artykuł

FALUBAZ-ŻARY

Podejrzewam że zdecydowana większość ! Ja też nie przepadam za drużyną Turowa , ale nim więcej meczy wygrywała drużyna ze Zgorzelca ( choć tylko 2)tym bardziej fajnie było potem ich ograć ! I wiadomo , grali dla flagi i" orzełka " ! Chwała im za wygrane dwa mecze ! DZIĘKI NIM MAMY CO POBIJAĆ ! CZY SIĘ UDA ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

To prawda bywali w Lubinie kibaice Stelmetu kibicujący Turowowi.To prawda, że miło się z Wami rozmawiało i wspólnie kibicowało. Ale z tą "zdecydowaną większością" bym nie przesadzała. Wystarczy sobie poczytać posty zielonogórzan z tamtego okresu, o fb i "bece z Turowa" nie wspomnę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

I to jest właśnie forum... Trzy, cztery trole potrafią kilkoma postami zepsuć całą dyskusję. A potem zostaje wrażenie że tak myślą wszyscy... Zapewniam Cię że rzeczywistość (w dużej mierze pozaforumowa, a i forumowa także) jest inna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
fazzzi

A może po prostu, warto zajmować się tymi którymi "warto" (nie mówię o sobie;))i nie poświęcać nadmiernej uwagi zadymiarzom. Owszem granica krytyki konstruktywnej często przechodzi w emocjonalną... a ta w agresję. Ale granice też trzeba stawiać lub... ignorować... kopanie się z koniem któremu nie nasypano owsa nie rokuje zbyt dobrze;) Co by nie mówić to obraz "naszej kultury na dorobku". Sport to taki obszar gdzie "realizują się" wszyscy... stąd ten równoprawny statystycznie "obłęd". Zaczynajmy od siebie: pamiętajmy co dobre, złego nie pielęgnujmy... wiem, że to bajką trąci ale gdy tylko kogoś stać na prawdziwy dystans to do tego samego dojdzie. Kochamy Kosza bo to gra dla inteligentnych graczy... i nie możemy zaniżać poziomu;) Są u Was komary (w te wakacje)?;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marzami

Dzięki piękne:)) Przyznaję, że to mój kolor, ale sukienki brak....., w tym kolorze:)
Widziałam jak jeździsz po nocy rowerem.........
Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

Dobrze to wymień ( ilość ) tych kibiców ,nie komentów ! Wliczając mnie chociaż kibicowałem wam w eurocup ! Wyjdzie Ci parę osób ....policzysz na palcach jednej ręki !!! Nie myl liczby komentarzy z liczbą nieprzychylnych osób ! To samo mozna napisać o kibicach z waszej strony ....KTÓRZY POMOGLI MI WAS BARDZO ,ALE TO BARDZO WAS NIE LUBIĆ !!! NIE KLUB JEST WINNY TYLKO WY KIBICE!!! Do Zgorzelca na mecz z żoną już nie pojadę (szczególnie z rejestracją z naszego województwa )Tak wystraszonej "bidulki " nigdy nie widziałem i mam nadzieję że nigdy nie zobaczę!Wiec proszę o więcej obiektywizmu ! Z tego co wiem to do większej grupy "kozaczki " nie wyszli chociaż mieli zaproszenie!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
kibic Turowa

Ciekawe, co takiego strasznego spotkało Twoją żonę w Zgorzelcu, osobiście przemieszczam się po tym mieście na zielonogórskich blachach od kilku lat i nikomu, to nie wadzi. Może problem tkwił nie w przynależności rejestracyjnej auta, tylko kierowcy, który kupił prawko na bazarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
eeeee

To naprawdę nie wymaga wielkiego wysiłku -cofnij się kilka miesięcy wstecz.I to nie jest kilka osób. Mam nadzieję, że w tym roku nikt ze Zgorzelca nie pójdzie Waszym śladem i nie założy podobnie idiotycznej strony na fejsie, bo tak jak Ty uważam,że Barcelona w Polsce to po prostu wielkie święto koszykówki. Byłam na meczu finałowym w Zielonej Górze. Nie siedzieliśmy wśród kibiców Turowa - to przygnębiające,że zwykli ludzie,nie kibole, potrafią się tak zachowywać.Więc apel o obiektywizm może lepiej najpierw zacząć od swojego podwórka.
P.S. Zaproszenie do bójki?? No,naprawdę nie ma się czym chwalić. A tak przez ciekawość spytam:to dlatego,że nie znaleźli chętnych bili się między sobą?

| Odpowiedz
blokuj
sokar

Realia Polskiej koszykówki są wszystkim dobrze znane. Stelmet ma raptem 3-4 zawodników, a Ty już z góry oceniłeś jego szanse. Rozumiem że sugerujesz się nazwami potencjalnych rywali i trzeba przyznać że są mocne, ale także nie maja skompletowanych składów. Panatta jeśli wszystko się sprawdzi będzie miała bardziej budżetowy zespół w porównaniu do zeszłego sezonu. Żalgiris jak do tej pory się osłabił, a nie wzmocnił ponieważ sam Kalnietis miał dosyć długą przerwę. Podobno chcą zachęcić Kleiza'e do powrotu ale nie wiadomo czy się uda. W Rosji ma być podobno ograniczona liczba amerykańskich zawodników, a czy tak się stanie to pokaże przyszłość. Pinar będzie całkowicie przebudowany i ruchy transferowe to już potwierdzają. Kończąc ten krótki wywód poczekajmy do końca okienka transferowego, a później będziemy oceniać czy ktoś ma szanse czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.