Wątek dotyczący artykułu

Transfery w Premier League: Mnóstwo głośnych nazwisk na celowniku Manchesteru United

W minionym tygodniu nie doszło do wielkich transferów w Anglii, jednak spekulacji dotyczących czołowych klubów jest mnóstwo, a na giełdzie padają bardzo głośne nazwiska.

przeczytaj cały artykuł

MATUCH - RSKZ

Wszyscy co są napisani jako potencjalni przyszli piłkarze United. 90% nazwisk są kłamstwem. Manchester zakupi jeszcze max 2 piłkarzy światowej klasy i tyle. Mamy bardzo silną kadrę nie potrzeba Manchesterowi wzmocnień. Każdy zespół chciałby posiadać taką kadrę. Odeszli praktycznie na 100% van Persie, Nani, Rafael, Evans z tych piłkarzy Manchester zarobi ok. 25 mln funtów. W końcu znalazł się menadżer z silną ręką który robi porządki, bo nawet Ferguson tego nie potrafił. Odejdzie również De Gea za ok. 30 mln funtów więc wyjdzie z transferów minimum 55 mln funtów czyli 70 mln euro. Aktualnie kupiony został za 18 mln euro Darmian i Depay za 32 mln euro. A zatem Manchester ma wolnych 20 mln euro. Więc jak najbardziej można kupić Schneiderlina. Więc skrzydłowy, prawy obrańca i środkowy pomocnik by byli. Teraz bramkarz i napastnik z pięniędzy z których nie będzie zwrotu. Więc myślę że na to okienko MU przeznaczy coś ok. 100 euro. Więc niech przyjdzie Muller jak tak go van Gaal uwielbia mimo że wg mnie nie jest nawet w 10% tak dobry jak van Persie. Ale jakoś gole zawsze strzela jest w tym fantastyczny i jak ma dobrze grać to niech przejdzie. Myślę że przejdzie do United za 70 mln. Zostanie 30 na bramkarza więc Lloris nie powinien być problemem bądź inny dobry bramkarz na poziomie trochę słabszym od Davida. W przypadku sprzedaży Di Marii 60 mln euro minimum to można kombinować ze stoperem. I Manchester na tym okienku nic praktycznie pieniedzy nie straci. Może 30-40 mln na minusie jak na taki klub to miesiąc przychodów. Uważam że to mądre okienko w wykonaniu van Gaala. Dużo lepsze niż zeszłoroczne. Liverpool się z kasy dość mocno wydoi więc będą mocni trzeba wzmocnien zeby ekipa z Anfield nie deptała MU po piętach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luka5z

Jeśli van Persie odejdzie, a wszystko na to wskazuje. LVG musi poszukać napastnika. Chicharito raczej odejdzie a Wilson jest jeszcze za młody aby stanowić o sile takiego zespołu. Ciekawi mnie zamieszanie w sprawie Ramosa oraz Otamendiego. Oboje przydali by się w Manchesterze.. Zobaczymy! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.