Wątek dotyczący artykułu

Kibice drwią z nowego stadionu Tottenhamu

Projekt nowego stadionu Tottenhamu wzbudził dziwne skojarzenia wśród kibiców Arsenalu. Według nich obiekt przypomina kształtem... muszlę klozetową.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Apator Fan-RSKZ

Ten "Loserpool" to nadal najbardziej utytułowany klub w Anglii,a Tottenham co osiągnął?3-2,5-0,4-0,3-0,3-2.Wiesz co to?Ostatnie wyniki LFC-Spurs hahahahahahahahahahahahahahaha.Co mecz rosół z kurczaków :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crocs

Powiedz ile razy Tottenham konczyl sezon w tabeli przed Liverpoolem w ostatnich pieciu sezonach? Poza sezonem konia 2013/2014 Liverpool konczyl na nizszym miejscu w Tabeli, o ile sie nie myle. Owszem, historia jest na korzysc the Reds, ale Ty nawet nie pamietasz ich ostatniego mistrzostwa. To, tak jak wiekszosc w Polsce podnieca sie 74 rokiem. Twoje zachowanie jest pozywka dla tzw. 'Troli', ktorch przez swoje 'pajacowanie' nakrecasz, stad taka nagonka na Liverpool, wiec propnuje obiektywnie pisac, pisac jakie sa fakty. A fakty sa niestety nienajlepsze dla Twojej ulubionej druzyny. Jak juz wysmiewasz 'Zydkow', to sobie przypomnij ich sezon w Champions League i The Reds. Liverpool jest zle zarzadzanym klubem od kilku lat. Nietrafieni managerowie, niemoc w sciaganiu wielkich nazwisk. Sorry, ale wydaje mi sie, ze w tym sezonie The Reds bedzie ciezko o TOP4, na razie nie zrobili (moim zdaniem) znaczacych transferow.

P.S: Czemy Sterling ucieka z Liverpoolu, a Harry Kane chce pozostac w tym smiesznym klubie? Polecam pomyslec 3 razy zanim cos napiszsz 'studenciku'.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Jeśli Firmino,Clyne,czy Milner to według Ciebie nie są znaczące transfery,to nie mamy o czym rozmawiać.Kane miał dopiero jeden dobry sezon i to niecały,a już MU na niego sidła szykuje.Przypomnij sobie jak Modric wymuszał transfer do Realu,to samo Bale.Zaraz Loris wyfrunie (to ma być następca De Gei w MU),więc o czym my w ogóle rozmawiamy?Poza tym wyniki meczów bezpośrednich mówią wszystko.Zresztą co dało SPurs,że w tym sezonie wyprzedzili LFC o dwa pkt i to fartem na końcu sezonu,jak już Liverpool grał na pół gwizdka?

| Odpowiedz
blokuj
Kibic Falubazu Zielona Góra

Pewnie gdyby tacy zawodnicy jak Modrić czy Bale u was grali to by nie naciskali na transfer do Realu... Naprawde nie ma sensu z tobągadać jesteś zapatrzony w Liverpool i nie umiesz nawet obiektywnie ocenić żadnej sytuacji... i tak tylko zebyś pamiętał MAN UTD > liverpool :)
Pozdrawiam fan Hull City :)

| Odpowiedz
blokuj
Łysy mściciel

Koleś mi wypomina,ze Sterling wymusza transfer,a sam broni Spurs,gdzie co chwilę ktoś odchodzi.Man Utd> Liverpool? HAHA,widać po tym który klub jest bardziej utytułowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Crocs

Co do transferow, to uwazam, ze beda to przecietne wzmocnienia, ale jednak wzmocnienia. Jesli celem jest podniesienie jakosci klubu w sposob znaczacy, to nalezaloby szukac pilkarzy lepszych. A moze sie okazac, ze Firmino i Clyne przyszli, aby sie wybic w tym klubie i byc moze za dwa lata ich juz nie bedzie po czerwonej stronie Mersey. Ja nie neguje tego, ze Liverpool w Anglii jest klubem wielkim, ale pod wzgledem osiagniec. Obecnie do tej wielkosci jest mu daleko i za sukces odbierze sie miejsce w top4 na koniec sezonu. Sam sie zapedzasz w slepy zaulek, bo skoro twierdzisz, ze The Reds, to jest taka marka, to powiedz czemu nie potrafia sie odbudowac od kilku sezonow. MU mialo jeden gorszy sezon i mniej lub lepiej, ale odbudowali sie i zagraja w Champions League w najblizszym sezonie. Zawodnicy bardzo dobrzy, mimo iz MU nie gral w Champion League w poprzednim sezonie zdecydowali sie na transfery i pomogli w wywalczeniu top 4 na koniec sezonu. Jakos, kluby jak Arsenal (Sanchez), Chelsea (np. Fabregas) potrafili dokonac znaczacych wzmocnien, a Twoj Liverpool, gdzie ta marka, gdzie ten prestiz z gry dla The Reds? Wyglada, ze to juz historia,a szkoda, bo im wiecej klubow walczacych o mistrzostwo, czy nawet top4, tym ciekawiej.
P.S: Pisanie, ze Livepool odpuscil ostatnie mecze, to juz jest porazka zachwalania tego klubu przez Ciebie... Bo to jest dowod, ze Livepool nie gra dla kibicow i w d..ie ma godne pozegnanie sie z sezonem. Tak samo pisales o Origim, ze kiepsko gral we Francji, bo myslami byl w Livepoolu? To mega z niego profesjonalista, skoro dobrze bedzie gral tylko na Anfield lub w reprezantacji. Gratuluje logiki!
P.S2: Kibicem Totkow nie jestem, ale podoba mi sie ich styl gry i prowadzenia klubu i mam nadzieje, ze na stale dolacza do topu i beda w stanie wygrywac z najlepszymi. Ale jeszcze jedna uwaga na ich temat. Owszem zawodnicy naciskali na transfer z White Hart Lane, ale jak sam napisales, nie jest to klub na taka miare jak The Reds. A problemem Livepoolu w tym momencie jest to, ze najwyrazniej pilkarze stawiaja na rowni te oba kluby pod wzgledem sportowym. Raz jeszcze, wg mnie Livepool od lat jest zle zarzadzany, nie wroze im szybkiego powrotu do walki o mistrzostwo, a to powinien byc ich cel przed kazdym sezonem.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

. Owszem, historia jest na korzysc the Reds, ale Ty nawet nie pamietasz ich ostatniego mistrzostwa.

Nie tylko historia.Marka,ilość kibiców,przychody.To jest przepaść.Liverpool jest jednym z największych klubów świata,a Tottenham nawet w Anglii nie jest jednym z największych.Nigdy nie wygrali poważnego trofeum w Europie,na mistrzostwo czekają DWA RAZY dłużej niż LFC.Niebo,a ziemia.

| Odpowiedz
blokuj
jakublevy

Najbardziej utytułowany klub w Liverpoolu chyba, do Manu im trochę brakuje, no chyba że liczysz puchar ligi i puchar UEFA tak samo.

| Odpowiedz
blokuj
jakublevy

Wpisałem w google: List of football clubs in England by competitive honours won. Tam jednoznacznie pokazuje, że manu ma o 2 trofea więcej, aktualnie 62-60, duża strata to nie jest, ale jednak.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

W Anglii liczą się tzw. major trophies bądź honours.Tam prowadzi Liverpool.Poza tym jak wszystkie to musisz podliczyć trofeum za wygranie championship,bo tam to nie jest uwzględnione xd

| Odpowiedz
blokuj
jakublevy

Odpowiem Ci w jednym komentarzu, w Liverpoolu pewnie są liczone te trofea w których jest najlepszy, w Manu wszystkie lub tylko te najważniejsze, które dla mnie są najważniejsze, czyli puchar Angli, mistrzostwo Anglii i LM (razem z poprzedniczką). Puchar UEFA (czy jak tam to się teraz nazywa) i puchar ligi są dla mnie o wiele mniej ważne od tych poprzednich tytułów. Zresztą jak liczą w angli to nie wiem, wolę ligę hiszpańską.

| Odpowiedz
blokuj
Łysy mściciel

o jeżeli tak to powinieneś przy okazji podliczyć tarcze wspólnoty

Pojedynczy mecz haha .No daj spokój.W Anglii liczą się major honours.Zresztą zajrzyj na oficjalnego TT LFC i zobacz opis jak nie wierzysz.

| Odpowiedz
blokuj
Kibic Falubazu Zielona Góra

Bardzo inteligentne... kto w ogóle napisał ze ja jestem kibicem Tottenhamu? od sezonu 09-10 raz Liverpool był przed Spurs :) w sumie na tym powinniśmy skończyć. A w zwycięstwach od sezonu 09-10 jest 6-5 dla The Reds.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.