Wątek dotyczący artykułu

Bastian Schweinsteiger opuszcza Bayern i przechodzi do Manchesteru United!

Jak podaje Bild, jest już przesądzone, że Bastian Schweinsteiger opuści macierzysty Bayern Monachium i przeniesie się na Wyspy Brytyjskie. Ile zapłaci za niego Manchester United?

przeczytaj cały artykuł

Luka5z

O ile Dermian jest juz raczej pewny to do Niemca nie jestem jeszcze taki pewien. Był był by to świetny zakup, ale trzeba poczekać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SvR

Nie wiem jak naprawdę wygląda sytuacja z Bastianem , ale Schneiderlin jest już praktycznie w United :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dla mnie

podasz jakieś źródło? bo z tego co ja wiem united nie wystosowało już 2 oferty za francuza. Koeman chciał zarobić i przesadził z ceną nawet arsenal odpuścił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
SvR

Media głównie szukają sensację , temat Schneiderlina przewijał się kilkukrotnie i nie jest aż tak medialny jak na początku.
Mam dosyć dobre źródło , nawet buki też coś wyczuły bo kurs na transfer Morgana do United wynosi 1.10 na chwilę obecną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SvR

Morgan chcę odejść i to również jest na korzyść United. Rok temu jego odejście zostało zablokowane przez Soton i negatywnie odbiło to się na relacjach piłkarz-klub ( Schneiderlin nie chciał trenować , zasłaniał się zwolnieniem lekarskim ). Także na moje to jest już tylko i wyłącznie kwestia ceny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.