Dyskusja

Crzyjk

przejdź na stronę użytkownika

omi5

Załamany mam pytanie a ty tu pewnie wiesz wszystko co i jak. Czy tu poza tablicami nie ma możliwości wymieniać się z kimś prywatnie wiadomościami nie na widoku publicznym? Ale nie chodzi mi o tworzenie prywatnych dyskusji bo to już znalazłem w ustawieniach , tylko chodzi mi o prywatny komunikator taka klasyczna skrzynka pocztowa jak na wielu forach. Nigdzie czegoś takiego tu nie widzę ale dlatego że nie ma takiej rzeczy czy źle szukam?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Załamany Crzyjk

Nie ma nic innego, bo pewnie myślisz o wysyłaniu komuś wiadomości bez jego zgody. Tu prywatnie możesz się kontaktować tylko z osobą z która się obserwujecie. Zanim nie było tej możliwości, to najczęściej korzystaliśmy z maili i tel. Wprowadziłem też zwyczaj kontaktowania się na niebieskiej stronie, bo miałem nazwisko takie samo jak tu nick 'Crzyjk".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
omi5

Dzięki :)
Ale co to znaczy miałeś nazwisko?
Już nie masz nazwiska !?
Nie wiedziałem że tak można ;)
Chyba że urzędowo zmieniłeś albo po żonie przyjąłeś. Ten gość od gotowania tak zrobił. Modest Amaro czy jakoś tak. No nieważne.
Dzięki za wyjaśnienie.

| Odpowiedz
blokuj
MONKEYS

Ale ja to 2 miesiące temu pisałem i już nie pamiętam o co chodziło.
To się nie odnosi do tego bana którego ma Crzyjk i ban też nie jest dla mnie zrozumiały. Zarzucił coś redakcji , tak?

| Odpowiedz
blokuj
MONKEYS

A ja chciałem nawet napisać tutaj wczoraj albo przedwczoraj do Crzyjka , że jak to możliwe że masz bana a w kokpicie wyskoczył mi jakiś komentarz polubiony przez ciebie :)
Pomyślałem jednak że to jakiś błąd systemu i nie przyszło mi do głowy że został odwieszony.

| Odpowiedz
blokuj
MONKEYS

No ładnie! Czytania a czytania na długie letnie wieczory -_^
Powiedz mi ty lepiej Los Angeles jak głęboko kopać w tym temacie by się dokopać do tego do czego mam się dokopać :)

| Odpowiedz
blokuj
LA

Przyczepiła się do mnie, jak rzep do psiego ogona. Wygląda na to, że wściekła się gimbaza, jak skrytykowałem jej minę na zdjęciu. Z takimi to lepiej nie mieć nic wspólnego i omijać z daleka, a ja naiwny wepchnąłem jeszcze w jej łapy znajomego z niebieskiej strony, no i już po znajomym..

mój ulubiony fragment ♥

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.