Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Matteo Darmian trzecim nabytkiem Manchesteru United

Reprezentant Włoch występujący na boku obrony przeniósł się z Torino FC do Manchesteru United. Klub ze stolicy Piemontu sporo zarobił na wychowanku AC Milan.

przeczytaj cały artykuł

DB Magpie

"Sportowe Fakty" powinny zmienić nazwę na "Stronniczy Frajerzy"!!!.Jak w klubach z czołówki ktoś piernie to oadrazu pisza.A jak moje Newcastle podpisało dzisiaj kontrakt z Georginio Wijnaldumem , byłym już kapitanem PSV Eindhoven ,który wybrał "Sroki" zamiast MU , Arsenalu lub Chelsky to cisza jakby nic się nie stało.Bezstronnośc dziennikarska po h..u!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DB Magpie

Jeśli De Jonga będą omijały kontuzje to czuje ,że Wijnaldum razem z nim będą rozmontowywać każdą obronę w PL.Tez uważam ,ze to swietny ruch.Teraz czekam na potwierdzenie transferu Mitrovica z Anderlechtu i Austina z QPR.Z tego co wiem to Cisse napewno odchodzi i ma przyjśc dwóch nowych napadziorów.pozdr z Consett

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gece22_CFC

Czy ty ku*wa masz jakiś kompleks na punkcie Chelsea? Ból dupy, że zdobyliśmy mistrzostwo? "MU, Arsenal", ale nie, Chelsea trzeba napisać inaczej, bo w końcu jak to możliwe, że to lepszy klub niż Newcastle? Co roku tak jest. Rok temu wszyscy srali się do Man City, teraz do Chelsea.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
DB Magpie

Nie mam kompleksu na punkcie Chelsky ani innego zespołu."Uderz w stół a nożyczki się odezwą..".To ty masz jakiś problem a nie ja.Piszę tak od czasu jak przejął ją Abramovich.Jakoś to nikomu nie przeszkadza tylko tobie i odrazu szukasz podtekstów.A na pewno nie jest obraźliwe.Weź lepiej walnij sie w łeb.Piłkarsko jesteście lepsi.Jednak Ja wolę być Wiernym kibicem Newcastle bez względu na wyniki niż kibicem(sukcesu) takich klubów jak Chelsky , MU,MC czy Arsenal.Oczywiste jest to ,że chciabym aby moje Newcastle zostało Mistrzem Anglii jednak bólu dupy nie mam z tego powodu,że zdobyliście Mistrza bo mnie to grzeje ni ziębi.Wygraliście tytuł bo byliście najlepsi i tyle.Jedynie mam satysfakcję,że w minionym sezonie jako pierwsi pokonaliśmy twój klub i ,że mogłem zobaczyc to na żywo :).Jedynie miałbym ból dupy i nie tylko gdyby Scumderland zdobył mistrza z wiadomych przyczyn.A Newcastle kibicuje pewnie dłużej niż ty żyjesz i nadal bedę kibicował przez kolejne kilkadziesiąt lat nawet jak nie zdobęda Mistrza Anglii.I nie wszyscy się srają na najlepszych jak to napisałeś bo mnie h.j obchodza inne kluby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.