Wątek dotyczący artykułu

Dlaczego Stelmet zdecydował się na Moldoveanu? "Jest prawie trzy razy tańszy od Troutmana"

Vlad-Sorin Moldoveanu w przyszłym sezonie w składzie Stelmetu BC Zielona Góra zastąpi Chevona Troutmana. - To zespołowy koszykarz, który odnajdzie się w naszym systemie - mówi Saso Filipovski.

przeczytaj cały artykuł

dziadek60

Ciężko się z Tobą eeeee dyskutuje, bo często (tak jak np. teraz) zamiast napisać konkretnie, powołujesz się na jakieś bliżej nieokreślone zdarzenia. I tak oto nie wiem co kilka (ile???) lat temu zrobiono Saso, kto mu to zrobił, no i co mu zrobiono. No i nie wiem również co zrobił Saso?, kiedy to zrobił, i komu to coś zrobił? Jakbyś mogła mnie oświecić, byłbym bardzo wdzięczny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Miło usłyszeć:)
Nie zaśmiecajmy już tego wątku,bo może to przez nas zielonogórscy kibice przestali się kłócić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zawiedziony_ZG

Ale przecież tu nikt nikogo nie podkupuje. Sezon się skończył tym samym kontrakt został wypełniony a sam prezes Łuczak przyznał, że nie mieli zamiaru przedłużać z rumunem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
dziadek60

Ależ skomplikowana konstrukcja. Ale z tego co ja pamiętam to Tury w połowie sezonu podkupiły nam Stelmacha... I chyba dobrze się stało bo poziom sportowy obydwu drużyn po tym transferze się podniósł...hahahaha....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
eeeee

To coz napisałam,było konkretnie tylko w skróconej formie.Przepraszam więc, że liczyłam na umiejętność kojarzenia faktów.Zapomniałam, że to było z osiem lat temu i niektórzy tamtych czasów w PLK nie pamiętają.Śpieszę więc wyjaśnić: drugi finał Saso w barwach Turowa.Ówczesny lider drużyny Logan gra,jak na siebie,słaby finał.I zaraz po nim zmienia klub.W tym roku Vlad zagrał fatalnie w finale...Więc przykład Stelmacha jest tu nie na miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
dziadek60

Sugerujesz że Zastal dogadał się z Vladem przed meczami finałowymi, a ten specjalnie spuścił Tury w kanalizę???? (podobnie jak Logan???)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dziadek60

Nie będzie tak źle... Pozdrawiam wszystkich którzy transfer Vlada ocenili pozytywnie, tych co ocenili negatywnie, oraz tych którzy wcale nie ocenili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.