Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Iker Casillas zagra w FC Porto

Real Madryt poinformował, że Iker Casillas będzie kontynuował karierę w FC Porto. 34-letni bramkarz przez całe piłkarskie życie był związany tylko z Królewskimi.

przeczytaj cały artykuł

Qauthros

Ostatni z "galaktycznych" odchodzi. Odkąd oglądam Real, odtąd nie wyobrażałem sobie go bez Casillasa. Mam mieszane uczucia, z jednej strony patrząc na jego formę ostatnio można poczuć ulgę, ale jednak to legenda i cały czas znakomity bramkarz. Cóż, coś się kończy, coś zaczyna. Powodzenia Iker!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qauthros

Sergio jednak przyszedł trochę później, mi chodzi o okres gry w składzie: Roberto Carlos, Ronaldo, Figo, Beckham, Zidane, Raul, najbardziej z lat 2000-2005

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

No racja nie był od początku tej ery, ale w roku 2005, w którym przychodził byli: Zidane, Beckham, Roberto Carloc, Baptista. To wszystko za rządów Pereza, więc podłączam to pod Galacticos.
Oby Sergio został i został pierwszym kapitanem zespołu. Mam nadzieję, że tak się właśnie stanie, bo nie bardzo sobie wyobrażam opaskę przy niehiszpańskim graczu, pomimo że bardzo lubię Marcelo. :D

| Odpowiedz
blokuj
Bohatejro

Sergio Ramos absolutnie nie zalicza się do miana Galacticos Realu. To były gwiazdy z najwyższej półki w momencie zakupu. Mimo postawy w Sevilli Sergio Ramos musiał sobie dopiero na to zapracować w Madrycie żeby wskoczyć na światowy top.

Co do transferu Ikera to jest to jeden z najbardziej wstydliwych momentów w królewskich. Żeby legendę klubu potraktować jak pasożyta i na siłę wypychać za darmo a nawet dopłacając do interesu? To kompromitacja klubu i powód do zażenowania dla wielu kibiców. Myślałem, że sytuacji z Raulem nic nie przebije a tu proszę bardzo nie trzeba było wcale tak długo czekać Oby udało się ściągnąć De Geę już w tym okienku transferowym a nie jakiegoś Kiko Casille co nie był godzien butów wiązać Ikerowi. Już wolałbym Keylora w bramce.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

casijas mogl zostac.. LAE TYLKO JAKO LAWKA.. a krolewicz jeb.. focha wec go wywlaili. dr gea jest na kolejne 15 lta na bramke w relau. taka prwada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.