Wątek dotyczący artykułu

Marek Wojaczek w ogniu krytyki po wykluczeniu Golloba. "Wypaczył wynik zawodów"

Suchej nitki na polskim arbitrze Marku Wojaczku nie zostawili nie tylko kibice, ale wielu obserwatorów w parku maszyn zawodów Landshut. Zdaniem większości, finał powinien być powtórzony w czwórkę.

przeczytaj cały artykuł

GKS Wybrzeże fan

Myślę, że wyciągając średnią to i tak mamy więcej od Ciebie. Gollob poszerzył tor jazdy, to prawda. Ale jak często się to zdarza, szczególnie w zawodach ligowych, że zamykają drogę? Bardzo często. Nicki mógł też odjechać w prawo, ale to byłby koniec biegu dla niego. Wojaczek po prostu jest bardzo słabym sędzią, w mojej ocenie podobnie jak Grodzki. Zastanawiam się kto odpowiada za typowanie sędziów na zawody, ale mamy w Polsce lepszych sędziów. Moim zdaniem w żużlu sędzia powinien publicznie uzasadnić podjętą decyzję zaraz po jej podjęciu. Skończyłyby się czasy kompromitacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAMS75

Pedersen stary wyga wykorzystał sytuację,bo start przegrał niemiłosiernie z wszystkimi,a decyzja Wojaczka tylko zachęca następnych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
big żużel

Ale Petersenowi podniosło koło do góry, co mogło skutkować że jak opadał przód nadział się na hak Golloba. W jednym czasie opadał przód i w tym czasie podsunął mu motor Gollob zajeżdżając mu drogę ( wyłamał motor). Ja bym powtórzył w pełnym składzie. Myślę że to by było najsprawiedliwsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.