Wątek dotyczący artykułu

Manchester United finalizuje kolejny transfer

Manchester United zdecydowanie zwiększył aktywność na rynku transferowym i jest bliski dokonania czwartego letniego wzmocnienia.

przeczytaj cały artykuł

MITCH

To MU uciekło Liverpoolowi... zabawiwszy się w menago: Bramkarz (?)-Darmian, Smalling, Jones (a może Otamendi), Rojo-Schweinsteiger, Blind, Herrera (di Maria jeśli ostatnie się)-Mata, Rooney, Depay. To jest skład na LM spokojnie, nie zrobią wstydu jak cyrkowiec klaun BR ze swoimi wynalazkami. MU uciekło Liverpoolowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
I have a dream

Dobrze napisales. Teraz popatrz na lawke i co tam widzisz? Fellaini, Carick, Young, Shaw, Mc Nair, Valdes i brakuje napastnika. To sklad zakladajac brak kontuzji w zespole. Znajac zycie w United bedzie jak zwykle pelno kontuzji. Taki to juz zespol.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unia Pany

Jeśli kasa za Sterlinga nie zostanie zmarnowana to nie odpuścimy, Mam nadzieję że Firmino pokaże klasę i oby bez kontuzji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MITCH

Kasa ze Sterlinga to w sam raz Benteke i Cheryszew = (moim zdaniem) co najmniej ryzykowne wydanie. Co więcej wciąż (podobnie moim zdaniem) brakuje jakiejkolwiek opcji zmiany na lewą obronę chyba, że Enrique dostąpił cudu już pomijam powrót do zdrowia, chodzi mi o względy sportowe; także moim zdaniem środek pomocy potrzebuje wzmocnienia bo jest tylko Hedenrson jako pewniak, Lucas to na dwoje babka wróżyła + ryzyko kontuzjogenności, Can no może ale też w tym środku (podobnie moim zdaniem) radził sobie słabiej niż na stoperze, ale może to się zmieni. Allena nawet nie liczę bo to nieporozumienie i ja w przeciwieństwie do BR znam tylko jednego Iniestę:)

| Odpowiedz
blokuj
Luka5z

Czy Ty nie jesteś jakimś skrytym fanem United? ;)
Moim zdaniem di Maria nie odejdzie, myślę że nie podda się po jednym gorszym sezonie. Napastnik musi być sprowadzony, Lacazette czy Kane byli by dobrymi wzmocnieniami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MITCH

Nie ale jestem obiektywny i za bardzo znam Liverpool żeby pisać jakieś banialuki, że The Reds są na tym samym poziomie, co MC, MU, Arsenal i Chelsea. Jak tu być optymistą i pisać cokolwiek innego jak mój ukochany klub od dłuższego czasu nie potrafi znaleźć sensownego napastnika, w składzie ma jednego lewego obrońcę:D a pomimo odejścia środkowego pomocnika nie szuka na tę pozycję nikogo sensownego i z całym szacunkiem dla tych klubów Newcastle i Crystal Palace robią lepszą robotę w tej sprawie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.