Wątek dotyczący artykułu

Ostra jazda Krystiana Pieszczka w Lesznie. "Najlepiej połamać kolegę?"

Krystian Pieszczek zdobył brązowy medal w MIMP, ale po zawodach musiał tłumaczyć się z groźnego ataku na Adrianie Cyferze. Młodzieżowca SPAR-u Falubazu ostro skrytykował zwłaszcza Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

kasia_sg

Taki jest żużel. Po prostu nie zostawiłem rywalowi miejsca przy bandzie. Wiadomo, nie są to zawody niskiej rangi, by przepuszczać kolegę.

Gdyby doszło w tym wyścigu do wypadku i w konsekwencji do kontuzji któregoś z Chłopaków (tfu tfu), to ciekawe czy Krystian też by mówił, że taki jest żużel i że wynik jest o wiele ważniejszy niż szacunek dla kości kolegów. A jeszcze ciekawsze, czy mówił by tak samo, gdyby to On znalazł się w takiej sytuacji jak Adrian... Niedobrze, że walka o medale przesłania w tym wieku Chłopakom zdrowy rozsądek :/ Widowiskowa jazda i ryzyko swoją drogą, ale zdrowie najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzysiekzgora

ciekawe czemu kibice z Gorzowa się nie odzywają jak ich zawodnicy kopia rywali podczas biegi (Kasprzak)lub chamsko machają nogami (Zmarzlik) i robią to z pełną premedytacją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszekSG RSKZ

CHyba nie znasz się jednak na żużlu.O machaniu nogami to sobie doczytaj. Jak nasi kopią (czy robią inne brzydkie rzeczy) to też karać. Ale twój relatywizm nie pozwoli na sprawiedliwe podejście do sprawy.Bo Pieszczek jest chwilowo waszym zawodnikiem, to go broniłbyś, nawet jakby wysłał kogoś do szpitala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
krzysiekzgora

Pieszczek pojechał ostro, ale to On był zdecydowanie z przodu i mógł poszerzyć swój tor jazdy. Cyfer nie musiał wcale pchać się pod bandę. Mógł poczekać i wyprzedzić Pieszczka na wirażu.

| Odpowiedz
blokuj
Ultrass.

A ty co bronisz może swojego Kasprzaka?
Haha on stwarza zagrożenie na torze nie dość ,że macha tą swoją nóżką na lewo i prawo to jeszcze jest wolny.

| Odpowiedz
blokuj
guy martin

tylko ze Pedersen Kasprzak czy BZ robili to celowo a u PK Pawlickich czy Emila kiedys wynikalo bardiej z goracej glowy . Ale BZ i tak jezdzi bezpieczniej niz kiedys ...dostanie po ryju pomaga prawie zawsze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LeszekSG RSKZ

Juz pisałem, że nikogo nie bronię. Nie jestem hipokrytą jak wasi net fani i część też z innych ośrodków. Zawodnik stwarzający niebezpieczne sytuacje, powinien być karany (niezależnie od klubu). Należałoby tylko, dokładnie zdefiniować co wolno. Bo wtedy to będzie naprawdę, sport dla panienek.Już płaczą na tory, najlepsze pewnie takie po których jeździ Rossi (takie równe) byłyby.
Mnie zaś interesuje coś innego. Coś spoza tematu. Dzik (po tym jak do niego wyskoczył Greg) powiedział, że więcej mu nie pomoże. I jako przykład podał GP w Warszawie. Gdyby na sf był jakiś prawdziwy dziennikarz-poszukiwać informacji, to już Dzik powinien być ciśnięty. Bo to byłaby świetna informacja. Ale SyFowe redachtorki prezentują kiepski poziom. Wolą na temat zawodów, napisać kilkanaście artykułów. Najlepiej do kibicowskiej nawalanki.Nawet nie trzeba wychodzić z domu do takiego artykuliku.
A z MIMP, fakty są znane. Wygrał Zmarzlik, przed Pawlickim i Pieszczkiem.
Powojowaliśmy, może odpuśćmy.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ultrass.

No i tobie rację mogę przyznać powiedziałeś prawdę nie mówiąc ,że Krycha to ten zły jakby on tylko w tym świecie tak jeździł tylko jest jeszcze sporo zawodników którzy jeżdżą tak samo albo gorzej.
Co do regulaminu to on musi być całkowicie zmieniony pod względem fauli szczególnie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ultrass.

Wasz Kasprzak i Bartek też lubią nie czysto wejść w zawodnika co do Bartka mogę czasem uwierzyć ,że przypadkiem więc o co ci chodzi? U nas Krycha u was Bartek lub Albinos.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kasia_sg

i robią to z pełną premedytacją

A jeśli mogę spytać, skąd wniosek i pewność, że oni to robią z pełną premedytacją? :D To jakoś widać, czy mają to gdzieś napisane, czy mówią o tym? Bo jakoś ciężko mi wydedukować, skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.