Wątek dotyczący artykułu

Jure Lalić odchodzi ze Stelmetu

Jure Lalić nie będzie dłużej reprezentował barw Stelmetu Zielona Góra. W przyszłym sezonie chorwacki środkowy będzie grał w słoweńskim zespole - Krka Nove Mesto.

przeczytaj cały artykuł

sportowy maniak

ehh... wszyscy podpisują, zawodnicy odchodzą i przychodzą, a kibice Stelmetu czekają i czekają ... nawet przedłużenie Zamoja nie jest podpisane..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Jeszcze trochę cierpliwości.....lepiej poczekać i być zadowolonym.
Z Zamojem jakieś trudności , ceni się najwidoczniej zbyt wysoko!
Już niedługo wszystko będzie jasne:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Ponoć Zamoj ma szczególne względy u JJ...., ja jakoś nigdy za nim nie przepadałam....., jak dla mnie taki wiecznie jęczący po nieudanych meczach. Nie mogę go słuchać....., ale to ja tak mam;P Czasami nie wiadomo dlaczego jednego się lubi, a innego nie....... Ja swoim sportowym wyborom jestem wierna hihihihih i za ulubieńcami w ogień mogę.....
Dzień dobry:))

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Widać, że rozmowy wychowawcze nie skutkują. Chyba po tym Misiu apetyt Mu wzrósł... zresztą jak Nam wszystkim. Sezon miał ceglany ale w odpowiednim momencie się przebudził. No, ale kto wie lepiej ile jest wart synek jak nie tato...? Może Barcelony się przestraszył i szuka pretekstu;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Hahahaha...., na to nie wpadłam;p Myślisz, że taki strachliwy by był???;)
Apetyt można mieć, ale Zamoj powinien też ocenić realnie swój sezon. Przecież praktycznie cały czas czekaliśmy, kiedy odpali......, a kaska leci cały czas, nie tylko za finały....
Może JJ traci serce, jak tak chcą go "dymać".....no brzydko to zabrzmiało, ale tak jakoś mi się to dymanie nasunęło;P

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Cebulaki... dymać... cebula dymka;)+ pomidorek i letnie śniadanko... pod spodzik jajeczko na twardo tudzież ogóreczek małosolny... taką mam koncepcję na ten moment;) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Ogóreczek małosolny, to tylko do chleba ze smalcem!
Pomidorek + dymka + śmietana, tak lubię.....
W tym zestawieniu miejsca na jajeczko brak....., ale każdy ma swoje smaki:)
Teraz to już czas na obiad;P I nie napiszę co będzie...
Również pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Szanowna Pani "ogóreczek" alternatywnie. Po primo pierwsze: dymka, pomidorek, jajeczko... po primo ultimo: dymka, pomidorek, ogóreczek im bardziej małosolny tym lepiej... a smalczyk mit górken jawol... jakimś oktoberfestem zajeżdża... ale tysz lubiem;) browarek nie zawadzi;)... nooo koniecznie zimnutki;) Pozdrawiam gastronomicznie ale mam nadzieję, że morfo-logicznie;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Właśnie wróciłam do domu....... i jestem po trzech....masakra, po trzech browarach......., a piwa raczej nie pijam! I jakież moje zdziwienie, że tak uderza do głowy! Co to się na tym świecie dzieje, że marzami pija piwo? Nie do wiary...., ale stało się:))) I w tym upale nawet bardzo mi zasmakowało hihihihi
Fazzzi smalec własnej roboty, do własnoręcznie upieczonego chleba smakuje wybornie.... z ogórkiem małosolnym....., tylko w takiej postaci zajadam te ogóreczki:)
Późna już noc, a więc dobrych snów.....

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Fajna ta Wasza pogawędka... Marzami- jak zawsze KLASA ! (jestem Twoim fanem, komentarze zawsze na poziomie, zero hejtu czy pieniactwa), a Fazzzi- muszę przyznać- przy Tobie też bardzo porządnieje. W podstawówce- Krzysiu nie był taki akuratny, ułożony i elokwentny jak przy Tobie na tym forum ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marzami

Witaj nieznajomy.....kolego fazzziego, od czasu podstawówki pewnikiem minęło dużo czasu i fazzzi dorósł heheheheh
Na mężczyznę największy wpływ z reguły ma jego kobieta i tutaj dopatrywałabym się uładzenia fazzziego:)) Ma świetne poczucie humoru i od razu poczułam do niego sympatię. Jakoś tak mam, że zawsze trafiam na fajnych forumowiczów do klikania:)))
A Ty Andrzeju, gdzie się chowasz, że Ciebie nie zauważyłam tutaj? Jak rozrabiałeś z fazzzim w podstawówce, to na pewno też jesteś fajny;P
Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Oj aż takim nieznajomym- to ja nie jestem. Mieliśmy okazję już podyskutować na tym forum, z tym że ja występowałem pod innym nickiem. Teraz coś mi tamten nick nie wchodzi, pisze że nie ma mojego maila w bazie, chyba mnie nie chce ;-( No to założyłem sobie nowe konto. A to, że na mężczyznę duży wpływ ma kobieta- widać najlepiej po tym, jak swoim poziomem, swoją klasą- potrafiłaś ułożyć Fazzziego ;-)) Marzami- jesteś PEREŁKĄ tego forum !

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Fazzzi jest narowisty... po cichutku, drobnym kroczkiem, szept sceniczny... dobry wieczór;)... Pani Marzami zobowiązuje do trzymania poziomu... łapię się na tym, że pisząc do Pani EM. człowiek pokornieje z powodu niezasłużonych komplementów. Ale ad rem: "Panie Andrzeju 40" hmmm jak by to ująć by nie spalić? Czy aby na pewno ja to Pańskie wyobrażenie mnie? Może na początek jakieś dane dżipies o jaką podstawówkę chodzi?... coś po aviku nie ten teges... ale chętnie miło się rozczaruję;) Fazzziego nie trzeba układać... nieskromnie podam się za ułożonego... ech, taki dom... alem ciekaw rozwoju "wypadków"... niezależnie od finału ciekaw jestem... czy ja to ja;) Fazzzich jak psów na tym świecie... ale mejbi? Pozdrawiam... a Panią Marzami ze szczególną estymą na ile MakKłin pozwoli;)

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Drogi Fazzzi, jeśli jesteś tym, kogo podejrzewam, to urodziłeś się w roku z zerem na końcu. Jako, że młodzieniaszkami już nie jesteśmy- pojadę danymi z epoki słusznie minionej- mieszkałeś przy ulicy Hanki Sawickiej, chodziłeś do Szkoły Podstawowej im. Feliksa Dzierżyńskiego przy ulicy Gwardii Ludowej. Czy Ty to Ty? Prawidłowo domniemywam ? Ps. Mój avatar i nick mogą Cię wyprowadzać w pole (albo w maliny), są to tylko "pseudonimy artystyczne" i niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Aż tak przystojny to ja nie jestem ;-).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fazzzi

A zna Pani powiedzonko o kociej;) twarzy? Miła ta Pani "ciekawość";) Trzy browary... a od piwa to się głowa kiwa i bęben rośnie... hehehe "znafca" ze mnie... ciepło idzie... piwko się chłodzi... też nie powiem wczoraj miałem piwny dzień... oczywiście wszystko z kulturą... pionowo... tylko coś mi dzisiaj ten łeb "wolniej pracuje";) Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Witaj Marzami, odgrzebałem stary temat, może nikt tu nie zaglądnie.
Jestem wielkim fanem Twoich wpisów, rozsądku i klasy !
Czy mogłabyś odezwać się na mojego maila: pan.andrzej40@o2.pl

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Witaj.....nie chcę Cię urazić, ale nie podtrzymuję "znajomości" sportowo-faktowych poza tym portalem. Jestem w tym konsekwentna. Zawsze możesz pisać na tym forum. Pozdrawiam serdecznie:))

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Hej Marzami, przepraszam, że pomyślałaś, że ja chcę jakiejś więcej "znajomości" z Tobą na płaszczyźnie prywatnej. Absolutnie nie mam takich planów ani zamiarów ;-) Chciałem tylko pogadać z Tobą o pewnym lekarzu, o którym wspominałaś na forum, ja też go znam i nie chciałem tego robić na publicznej płaszczyźnie tego forum. Wolałem mailowo, stąd był mój wpis do Ciebie. Szanuję Twoje zasady i powtórzę Ci jeszcze raz- jestem wielkim zwolennikiem Twoich komentarzy, wypowiedzi. Rzadko komentuję, rzadko się udzielam- ale uwierz mi- przeczesuję regularnie to forum i zawsze jestem pod wrażeniem Twoich wpisów. Jesteś perełką tego forum, wyróżniasz się bardzo klasą ponad przeciętność, bo o pieniaczach i hejterach nawet nie będę wspominał. Przyznam Ci się, że nie potrafię dojść do siebie po wypadku Warda, ciągle siedzi mi to jak kowadło w głowie. Nie potrafię się z tym pogodzić...

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Marzami, absolutnie nie odnajduję się w tej nowej stronie sportowychfaktów. pl Jest totalnie do kitu, żeby nie napisać dosadniej ! Po jaką cholerę zmieniali coś, co było dobre i akceptowane przez większość ? Komu to przeszkadzało. Kompromitacja. Jeśli nie będę się tu pojawiał i czytał, a czasami może odpisywał na Twoje komentarze, wybacz ! Zawsze podziwiałem Twoją klasę ! jesteś wielka !

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

No dobra... biorę się za Pana;) Na początek to opis sytuacji... szczęka mi opadła...ale połowicznie;) Hehehe prawie bingo... ale nie do końca;) Mówiłem, że fazzich jak "psów" po świecie chodzi... ja jestem przez 3z z racji 2z "zajęte". Fazzzi to nie moja ksywa, choć mocno identyfikuję się z humorem tego osobnika;) A co Pan na to gdy powiem, że wiem kto zrobił z blachy miedzianej popiersie Dzierżyńskiego;) Nooo i jaki z Pana "Borewicz"?;) Moja szkoła, mój "patron" tfu jego mać... ulica zamieszkania się nie zgadza i rok "tysz" nie... ale ten teges "ciepło"... tym avikiem to mnie Pan w maliny rzeczywiście wprowadził... rozumiem, że Pan "ładniejszy"? No ale chłopie dobrze kombinujesz... wychodzi z danych, że chyba starszy jestem... niestety;(

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Coraz bardziej jestem ciekawa..... rozwiązania tej zagadki;P
Będzie sukces, czy pudło???
Przynajmniej coś na sf się dzieje;P
Będę śledziła rozwój sytuacji......
Fazzzi nawet jak nic z Waszej znajomości, to chociaż przeczytałam miłe słowa o sobie.....to już jest wartość dodana hihihih
Miłego dnia.....

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Czyli Pan- Panie Fazzzi nie jesteś Krzysztofem R.? Jeśli nie- to walnąłem jak kulą w płot i przepraszam za spoufalanie się. Ot miałem takiego kolegę w podstawówce, ksywka Fazzi, trochę pogrywał w ręczną, ale zawsze bardziej ciągnęło go do koszykówki. No i oczywiście w tamtych czasach- jeździł na mecze Zastalu do Drzonkowa. Stąd moje przypuszczenia, że to właśnie Pan.

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Wszytko OK;)... no i co mam napisać skoro: mnie bardziej ciągnęło do kosza, jeździłem do Drzonkowa, szkoła się zgadza, "patron" też... nie ma sprawy proszę się spoufalać;) No nie jestem Krzysztofem R. przykro mi bardzo... ale zapraszamy do "piwnego" stolika;) no chyba, że Pan abstynent... to też rozumiem... na ile potrafię;) Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Jeżeli mogę spytać.....pod jakim nickiem występowałeś do tej pory?
Nie będę ukrywała,/ może jestem próżna/, że miło mi czytać taka ocenę:)))
Nie jest moją intencją układać nikogo, mam tu swoich ulubieńców z różnych rejonów kraju i nie ukrywam tego. Z moimi ulubionymi fajnie się klika, a nawet hula tutaj...., mało tego, mam nawet ulubionych do świntuszenia:))) Tak, tak......uwielbiam co niektórych i jestem zżyta do tego stopnia , że martwię się ich dłuższą nieobecnością na forum....., no bo jak mogą tak bez uprzedzenia i opowiedzenia się znikać na dłużej?!!!
Pozdrawiam Cię serdecznie i do następnych klików.....

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Oj, nieeeeeeeeeeee, myślałam, że będzie dalszy ciąg, już zacierałam ręce, a tu koniec?! Nie tak miała wyglądać ta historia, oj nie tak;P
Fazzzi okazał się nie być fazzzim.......cóż za strata......dla kibicującej tutaj;P

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Trochę mnie bawiła ta sytuacja... bo tak coś czułem, że ktoś fazziego znał w życiu... a tu fazzzi "okolicznościowy". Ale dane z gps... no świat to za mało... a podstawówek wtedy było 17... no ale "Kolega sympatyczny" musiał się obejść smakiem... zostałem zdemaskowany: nie jestem Krzysztofem R., posłem od owadów również, (to do moich częstych komarowych odniesień);)... mam nadzieję, że nikomu świat się nie zawalił;) Pozdrawiam Pana Andrzeja... a może dostał ode mnie workiem z papciami... chociaż nie, ja młodszych nie tłukłem;)... ale pewnie mieliśmy wspólnych nauczycieli... już któryś raz się łapię jaki grajdoł ta Zielona... na krzyż każdy kogoś zna... i dlatego muszę uważać by się nie dać zdekonspirować. Pozdrawiam morfo-logicznie

| Odpowiedz
blokuj
Pan Andrzej 40

Panie Fazzzi, czyli z tą szkołą SP1 trafiłem ? chociaż tyle dobrze... W jakich latach szkoła ta miała zaszczyt, że po jej korytarzach chodził młody (jeszcze) Fazzzi ? Może mamy wspólnych kolegów z tamtych zamierzchłych czasów ?
A co do tego abstynenta- to trafił Pan w dziesiątkę... ;-)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Dzień dobry... Panu... tak rzeczywiście tam chodziłem. Oględnie nazwę lata siedemdziesiąte (bez szczegółów) choć zarzucił Pan sieć z rocznikiem i "coś" wypuściłem;). Nie, że chcę robić za szpiega Mossadu... ale jeżeli Towarzystwo pozwoli to ja pozwolę sobie zachować anonimowość... wiecie bułgarscy ściągacze długów;) te sprawy. Jestem w pewnym kłopocie bo nie chcę wypuszczać nawet drobnych szczegółów... bo to nie wiadomo czym wróci;) hehehe... a z tym popiersiem to akurat nie blefowałem i... więcej nie powiem;). Ale to fajnie, że kosz łączy ludzi... a jestem zapiekłym przeciwnikiem komunikatorów... enigmatycznie napiszę "z pewnych powodów";) No nie napiszę o nauczycielach, wychowawcy... bo to b. dużo informacji NK... te sprawy;) Generalnie szkoła jak szkoła: fajnie było... bo młodzi byliśmy... wuefista dał piłę i rżnęliśmy w gałę na asfalcie... w kosza zimą... Pozdrawiam serdecznie... Zielona to grajdoł, że się powtórzę;)... stąd ta anonimowość. Ukłony dla Żony i witamy w "klubie"... chętnie się posunę...

| Odpowiedz
blokuj
sportowy maniak

no ale jeśli przygotowania mają zacząć się w sierpniu to skład musi być skompletowany w ciągu 2 tygodni pierwotnie... to już czas coś usłyszeć;d tylko ja się tak niecierpliwie ?:D

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Coś Ty????? Wszyscy chcielibyśmy już poznać skład Stelmetu BC! Wierzę, że jeszcze chwila.......
Podejrzewam, że mocno pracują nad kontraktami, ale nie chcą strzelać, gdy pewności brak. Zawodnicy chcą wydusić jak najwięcej......przecież negocjują z Mistrzem......, a tu JJ się nie daje się w "karola" robić....i słusznie. Popieram JJ w całym tym działaniu! Zatem spokojnie....

| Odpowiedz
blokuj
sportowy maniak

w "karola" robić ? nawiązanie do sytuacji z tym Karolem i Słupskiem ?:D
W tym tygodniu myślę że nie ma co liczyć na podpisanie kogoś. Konferencja już by była zapowiedziana :)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

W "karola robić", to jest takie moje powiedzonko.....tzn, niekoniecznie uczciwie;P Nie ma to nic wspólnego ze Słupskiem, bo od czasu prezydentury Roberta Biedronia jestem fanką tej społeczności /za odwagę łamania uprzedzeń i wybór Prezydenta:)))
Chciałabym, aby nas zaskoczyli pozytywnie nowymi kontraktami:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.