Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward nie będzie jeździł w KS Toruń!

Darcy Ward nie będzie startował w tym roku w zespole KS Toruń. Prezes toruńskiego klubu poinformował, że zawodnik odwołał piątkowe spotkanie z działaczami.

przeczytaj cały artykuł

Iron-Man

A a gdzie DUDEK, Nie chcę mi się wierzyć ze do zg pójdzie. Gorzów, Grudziądz, Rzeszów. A poza tym za co, za winogron? :d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Masz racje. My Chcemy Dudka, Walaska i Zengi koglby wrocić..... Jaro tez jest nam potrzebny, jesli zostanie jeszcze to za kilka lat bedziemy mogli mowic ze jest nasz.....:) Warda nie chcemy....

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Wiem. Mimo poczatkow trudnego przyjecia, teraz dobrze sie Tam czuje i niezle sie rozwija..... Ale przyznasz, ze mielibysmy najlepszy sklad wychowankow ostatnich lat i niemal sami Polacy.....

| Odpowiedz
blokuj
Eda Unia

z tym przyjęciem nie było tak zle ,swietnie sie wkomponował do druzyny i dziś jest traktowany jak 'swój'.Co do składu fajnie wyglądałoby to zestawienie

| Odpowiedz
blokuj
Patrykowski

Na poczatku jego drogi spotkalem go i chwile pogadalismy. Mial kilka przykrych incydentow z kamieniami w busa..... Ale pozniej juz bez problemu. Fakt, ze bardzo dobrze zakorzenil sie u was. Potrzebował kilku sezonow u Wad aby jego talent i mozliwosci sie rozwinely....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.