Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward nie będzie jeździł w KS Toruń!

Darcy Ward nie będzie startował w tym roku w zespole KS Toruń. Prezes toruńskiego klubu poinformował, że zawodnik odwołał piątkowe spotkanie z działaczami.

przeczytaj cały artykuł

MR trener

Ward w Gorzowie. Pewne info.Dobrze dla zawodnika .Szkoda że Termiński mysli biznesowo ,nie ma facet jaj .A ja w niedziele mam w dupie Toruń .Brak atmosfery i walka o kasę .Żeby nie skończyło sie tylko bez walki o medal bo wtedy kibice zapewne się odwrócą A Ward był nadzieja na zastąpienie asekuracyjnego Holdera który jeździ beznadziejnie.Brawa dla włodarzy Toruńskiego klubu za brak jaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darcy-43

Pierdzelenie ludzi, którzy nie mają pojęcia, Ward właśnie był gwarantem startów Holdera, bo żądał, jeśli on ma jeździć, to Holder też musi, więc tak czy siak na jedno wyszło.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

A Ward był nadzieja na zastąpienie asekuracyjnego Holdera który jeździ beznadziejnie

Osmieszasz sie celowo, lub nie umiesz czytac.....

| Odpowiedz
blokuj
Ben Bernanky

Brawo , jedyny toruniak , który bije się w pierś , i ten brak atmosfery na MA potwierdza się , tak jak w zeszłym roku gdy byłem na MA , niby stadion pełny , ale to raczej dyskoteka niż mecz żużlowy. ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
zielonogórzaninstarejdaty

Widzisz, Ward był nadzieją na zastąpienie słabego Holdera, ale był tą nadzieją w mniemaniu Zarządu i kibiców, bo sam zainteresowany jako warunek stawiał gwarancję startów dla kolegi i jazdę z nim w parze. To ma się nijak do pobożnych życzeń :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.