Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward: Bardzo przepraszam za incydent z szalikiem. Mam nadzieję, że kibice mi to zapomną

W piątek Darcy Ward związał się kontraktem ze SPAR Falubazem. Z tego transferu nie cieszy się zdecydowana większość kibiców w Zielonej Górze. Chodzi o incydent sprzed sześciu lat.

przeczytaj cały artykuł

Pavlus RSKŻ

Trzy rzeczy:
1: przeprosiny są tylko po to, żeby to jakoś wyglądało i żeby nie był źle przyjęty; nie kupuję tego.
2: niestety będę musiał mu teraz kibicować; nie sądziłem, że. Kiedykolwiek do tego dojdzie.
3: byłem atakowany, gdy wyśmiewałem podpisanie listu intencyjnego,,, co teraz mi te osoby napiszą?...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MR trener

Znając pamiec waszego falubazu :) wpuśćcie go w młyn i po sprawie .Co za różnica czy dostanie w łeb w angli czy w polsce ?? za szalik klubowy .heheheh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pavlus RSKŻ

W Anglii ma spokój- tam spokojnie wróci do Poole, a barw innego klubu chyba nie zszargał. Do czego to doszło, żebym kibicował mu. Fajnie, że wrócił na tor, ale NIE U NAS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kaczor_

Paweł jaja jak berety nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ja wolę się śmiać i mimo wszystko kibicować nowemu koledze takie życie takie czasy;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.