Wątek dotyczący artykułu

Cracovia pokonała bezzębną Lechię - relacja z meczu Lechia Gdańsk - Cracovia

Lechia Gdańsk, która przez ostatnich 20 minut grała bez nominalnego napastnika przegrała z Cracovią 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa jeszcze w pierwszej połowie zdobył Piotr Polczak.

przeczytaj cały artykuł

Modafi

A w sparingach (i to z nie byle kim) przecież tak dobrze im szło :) No i balonik pękł. Chociaż nie myślałem, że stanie się to już w meczu z Cracovią. No nic, będzie trzeba dokupić jeszcze ze 300kg piłkarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Przez te sparingi myślą że grają w pucharach i teraz oszczędzają siły na Schalke i Juve... chyba im się coś poje...ło...

| Odpowiedz
blokuj
Hoolsik

Serio mówi to ktoś, kogo drużyna wymeczyła na farcie 1:0 z Botosani ? z drużyną, która do pucharów awansowała z 8 miejsca w lidze tylko dlatego, że 7 przed nią nie spełniało wymogów?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.