Wątek dotyczący artykułu

Udany debiut Warda - SPAR Falubaz Zielona Góra vs Betard Sparta Wrocław (relacja)

Dopiero biegi nominowane rozstrzygnęły, który zespół wygra niedzielny mecz w Zielonej Górze. Jeszcze przed decydującymi gonitwami Betard Sparta miała szansę na remis.

przeczytaj cały artykuł

FanSpeedwayaPL

Piękna galeria z zachowania debili. Nie ma co. Darcy zamiast składać się do wirażu, powinien skasować to bydło. A Zielona? Zamknąć stadion dla kibiców miejscowych do końca sezonu. I dlaczego te kozaki byli w kominiarkach?? Jaj brakuje żeby pokazać jak wygląda debil? I wy śmiecie mieć jakieś ALE do Warda? Myszy po raz kolejny pokazują jak są śmieszne i żałosne. Proszę nie pisać że to przecież nie wszystkich dotyczy, dobrze wiecie kto to jest, dobrze ich znacie z imienia i nazwiska. jak tak bardzo zależy wam na zachowaniu fair, jakiego oczekujecie od Warda, to zacznijcie od siebie. Gdybym osobiście znał to bydło, to już wczoraj podałbym ich nazwiska na Policję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tylko speedway

Jest to efekt tolerowania takich zachowan. Sam widzialem jak w ZG jakis troglodyta w w kominiarce przy aplauzie trybun palil szalik druzyny przeciwnika. Nie bylo reakcji to stalo sie to co wczoraj. Wszyscy dobrze wiecie co to byly za osoby. Jaki bedzie kolejny krok? Beda strzelac do zawodnikow?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
- Boluś -

A ty normalny jesteś, wziąłeś dzisiejszą dawkę leków?? Ja siedziałem na przeciwległej trybunie. Nie mam pojęcia kto to był, bo nie znam 10 tyś. kibiców!!!Co do Worda, ciągał szalik, no cóż..... Jest młody, popełnia pewne błędy w emocjach, jak my wszyscy, pamiętam ich rozgoryczenie po przegranej u siebie. Może się na nich uczy, może nie, czas pokaże. Jest teraz w Falubazie i dupę nam trochę ratuje. Ja nie żyję przeszłością, przeprosił - OK, pamiętliwy nie jestem, patrzę raczej w przyszłość, nie żyje historią. Co do zamknięcia stadionu dla wszystkich kibiców... Dlaczego? Niech zamkną trybunę "K" na dwa spotkania i będzie spokój. Mi nie potrzeba takich kibiców. Prawdziwych miałem wokół siebie, wśród tzw."pikników".... Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.