Wątek dotyczący artykułu

Udany debiut Warda - SPAR Falubaz Zielona Góra vs Betard Sparta Wrocław (relacja)

Dopiero biegi nominowane rozstrzygnęły, który zespół wygra niedzielny mecz w Zielonej Górze. Jeszcze przed decydującymi gonitwami Betard Sparta miała szansę na remis.

przeczytaj cały artykuł

wujekdziadek

Jestem kibicem Falubazu, kiedy jestem w ZG zawsze jestem na meczu i zasiadam na trybunie K. Ale po wczorajszych ekscesach już więcej tam nie pójdę. Wolę siedzieć wśród 'normalnych' kibiców nazywanych przez bandę bezmózgów 'piknikami'(oczywiście nie tyczy się to wszystkich, bo nie wszyscy siedzący na K są debilami).
Szkoda mi też ludzi, którzy dają kasę na oprawę, bo gdyby wiedzieli jak będzie ona wyglądać na tym meczu nie wiem czy by się złamanym groszem dorzucili. OK. rozumiem pierwszą część - za to co zrobił należało mu się chłodne przywitanie. Ale 'get the...' to już była wielka przesada. A wybiegnięcie na tor w trakcie twania wyścigu to już w ogóle była przeginka. Jest mi wstyd za takich kibiców. Bo to normalne nie jest. To, że narażali własne życie i zdrowie to gówno mnie to obchodzi bo to ich sprawa ale przy tym mogli ucierpieć też zawodnicy.
Reasumując mam nadzieję, że niektórzy kibice przemyślą sobie swoje wczorajsze zachowanie bo przez was cierpi wizerunek całej Zielonki. Rozmawiam z ludźmi z całej Polski i uwierzcie mi, że Falubaz nie ma zbyt dobrej opinii. A to boli kiedy ktoś wam mówi 'Falubaz? Was nikt nie lubi'. A takie teksty są właśnie przez debili nazywających siebie 'prawdziwymi kibicami'. PRzez ostatnie lata było zbyt dużo wybryków przez które kształtuje się stereotyp o kibicu z Zielonej Góry jako chama, buraka i prostaka. Mam nadzieję, że kiedyś uda się naprawić wizerunek kibiców zółto-biało-zielonych gdyż większość jest normalna, a przez garstkę niedorozwojów cierpi całość.
Może na koniec jeszcze bierzcie przykład z Protasiewicza. Bo on jako kibic, zawodnik oraz legenda klubu z Zielonej Góry ma więcej klasy niż większość kibiców Falubazu razem wiziętych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.