Wątek dotyczący zdjęcia


pole_mi_za_tor

Panu z 3 grupą zatrudnionemu na umowę o dzieło w agencji ochrony, (która notabene nie potrafi zawinąć 4 kolesi z murawy) należy się premia w wysokości półrocznych zarobków właściciela ów agencji. Złapał dziadzia kozaka za nóżkę i kozak pozostał zawieszony na płocie. Wyglądają jakby z sadu po szabrze spieprzali :):):)

A teraz poważnie:
1. Na moje jest to narażenie sportowców jadących w tym wyścigu na utratę zdrowia lub życia - paragraf;
2. Gdzie jest ochrona obiektu - poza wspomnianym p. "Marianem"? Kolesie biegną sobie po murawie przez pół stadionu i co??? Rozpłynęli się w tłumie?
3. Tych 5 palantów do niczego się nie nadaje - nie dość, że fany nie skroili, to jeszcze emeryt im powinął kolegę - mam nadzieję, że już dzisiaj o 6.00 do każdego z nich zapukali mili panowie z komendy miejskiej policji w ZG;
4. Czy szanowna Policja ma na komisariacie (może gdzieś w piwnicy) pochowane słynne "pałeczki", w które wyposażone było ZOMO? Proponuję odnaleźć i dzisiaj na komendzie zorganizować dla tych 5 debili zawody - "ścieżka zdrowia na czas" - eliminacje, półfinały i finał. Oczywiście indywidualnie i druzynowo. Tak żeby chłopcy zaliczyli "ścieżkę" przynajmniej po 15x. Jutro drugi etap i tak codziennie do końca tygodnia.
5. Przynajmniej 2 z tej piątki to kibole piłkarscy. Róbmy dalej jako kibice żużla sztamy, przymierza, etc. z kibolstwem piłkarskim - będzie jeszcze więcej gnoju na stadionach.
6. "Tylko Falubaz" w Gorzowie to było COŚ... to tutaj - to jedno wielkie goowno.
Dziękuję za uwagę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (22|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.