Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Krysiewcz: Zyskowski będzie wiodącą postacią

Siedmiu pełnoprawnych - nie licząc juniorów - polskich graczy ma w składzie Polfarmex Kutno. Jednym z nowych zawodników jest Jarosław Zyskowski. - Obserwowaliśmy go od dawna - mówi trener Krysiewicz.

przeczytaj cały artykuł

thebigone

Myślę, że Jareckiego stać na to żeby wygryźć Wołka z S5 i szczerze mówiąc bardzo na to liczę. Bartek ma moim zdaniem więcej słabych punktów a największy to głowa, która czasami pełni jedynie marginalną rolę. Widzę Go jako zadaniowca i myślę, że taka rola odpowiadałaby mu bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bigboy

Dokładnie, wejść na gorszego obrońcę i przymierzyć kilka razy. Swoją drogą u nas pozycja 2/3 może zamiennie kryć czyli taki Wołoszyn zawsze może brać słabszego.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

W tamtym sezonie ewidentnie brakowało Wam pkt z pozycji nr 2. Obojętnie jak będzie mieszał Krysiewicz na pozycjach 2-3 to przyjście Juniora wzmacnia Wam bardzo atak. Co do decyzji Wołek czy Jarecki na starterze to jednak stawiałbym na Wołka bo jest bardziej doświadczony i ograny w ekstraklasie. Trzymajcie się! Zazdroszczę Wam, że macie już skład. U nas wciąż sporo niewiadomych i chłopaki przy piwie zaczynają się denerwować i mówić brzydkie słowa o zarządzie:)

| Odpowiedz
blokuj
thebigone

Masz rację brakowało ale mecze wygrywa się obroną a u nas nadal spora dziura w tym elemencie na pozycji 2/3. Wołek nie broni a Zyskowski szybkiej dwójki raczej nie upilnuje. Jarecki według mnie na pewno wygląda lepiej w tym temacie niż Wołoszyn. Ma słabszy rzut - to fakt ale zakładam, że ciężar zdobywania punktów będzie ciążył raczej na Juniorze i tym naszym nowym super "klasycznym rozgrywaku";) Wiele zależy też od tzw. tranzycji (modne ostatnimi czasy pojęcie) a jeśli chodzi o to to Jarecki bije Wołka na głowę. Zobaczymy jakie tempo rozgrywania podyktuje Parker. Jerry mimo mniejszego doświadczenia jest mądrzejszy boiskowo (nie mylić z cwaniactwem) od Wołka a to może zaprocentować i choć nie spodziewam się, że Jacek szturmem wejdzie do S5 to jeśli dostanie szansę od trenera i będzie sukcesywnie budował swoją pozycję to prędzej czy później jego czas nadejdzie. Nie chcę oceniać czy pośpiech w budowaniu składu jest dobry czy nie bo ma to zarówno zalety jak i wady. Czasami warto poczekać bo cierpliwość popłaca czego Ci życzę. Trzymaj się!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.