Wątek dotyczący artykułu

KS Toruń vs. MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów: Pomeczowe Hop-Bęc

Anioły zdecydowanie pokonały w niedzielę mistrzów Polski z Gorzowa. Wielkie brawa w drużynie gospodarzy należą się Chrisowi Holderowi i Jasonowi Doyle'owi, choć same zawody trwały ponad trzy godziny!

przeczytaj cały artykuł

Stalowy

Kiedyś najbardziej "znienawidzonym" polskim żużlowcem był Tomasz Gollob, teraz jego miejsce zajął Zmarzlik. Im więcej trolli i hejterów na niego najeżdża, tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że chłopak ma szansę stać się wielkim mistrzem. Czego tu o nim już nie napisano: że jeździ chamsko, wywozi w płot, kopie, fauluje, mistrz jednego toru, zawodzi, zabrał nam złoto w Vojens, brak mu pokory, nie dorósł, ba, nawet jest wierzący, no i najważniejsze - ma cienki głos. Żadne zarzuty dotyczące jego postawy na torze nie znajdują potwierdzenia, nikt nie potrafi podać przykładu na chamską jazdę lub faul Zmarzlika, statystyki ligowe i zdobycz punktowa na wyjeździe pokazują też, czy to jest zawodnik jednego toru, "niedorośnięcie" do wygrania IMP szczególnie widać było, gdy wygrywał GP itp. itd. Żenujące wpisy na temat religijności i głosu pomijam milczeniem, z gówniarzami się nie dyskutuje. To wszystko utwierdza mnie w przekonaniu: gul w ośrodkach żużlowych w Polsce jest duży, zazdrość ogromna. Nie ma takiego klubu, który nie chciałby mieć takiego wychowanka w swoim składzie. Więc nadal wszelkiej maści trolle i hejterzy, którzy w większości nie zdobyli w swoim bezbarwnym życiu nawet odrobiny tego, co osiągnął Bartek w wieku 20 lat, nadal niech hejtują, trollują, szydzą. Życzę wam, żeby wam żyłki pękały, zwieracze puszczały, a jad wylewał się uszami. Bo to będzie oznaczało, że Bartek odnosi coraz większe sukcesy. Bez pozdrowień dla szczeniaków i trolli, pozdrowienia dla prawdziwych kibiców żużla, którzy mają świadomość, z jakim talentem mamy do czynienia. A reszta polactwa: na drzewo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yah

Nie przesadzaj, Bartek ma wielu fanow w calej Polsce. Pamietaj, ze na tym forum wiekszosc udzielajacych sie ludzi to dzikusy :D, normalni kibice przewaznie tu nic nie pisza, a normalnych jest wiecej :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

I co tu chcesz pokazać? Ze nogą machnął? Ogór się ośmieszył tylko twierdząc, że został kopnięty. No ale musiał sobie alibi znaleźć, że młodzian go na jego torze objechał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Electra

No tak, na co ja liczyłam. Obiektywizm z Gorzowa to rzadkość. W następnym biegu to Tomek go objechał i miał rację z tym co powiedział, że jak Zmarzlik tak będzie jeździł to długo nie pojeździ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Stalowy

Jeszcze raz zapytam: na czym polega faul Zmarzlika w tym biegu z Jędrzejakiem? Kopnął go? Albo dotknął przynajmniej? Zmarzlik nadal tak jeździ, macha tą nogą i balansuje, ale NIE FAULUJE. I jakoś jeździ wbrew obawom Jędrzejaka.

| Odpowiedz
blokuj
Jolka po 40-tce

W następnym biegu to Tomek go objechał i miał rację z tym co powiedział, że jak Zmarzlik tak będzie jeździł to długo nie pojeździ.

I jakoś jeździ do dzisiaj.U was, za to,częściej widać obiektywizm.

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

Myśmy wam pokazywali wasze miejsce przez kilka lat. Raz się jest na wozie, raz pod. Więc tak się nie noś, bo za rok może wrócić wszystko do normy i znowu będziecie ogony wozić. Trochę pokory.
I zamiast martwić się o Gorzów, to może zajmij świętym przymierzem z Falubazem, bo cudem przy pomocy jakiegoś dziadzia z ZG flagę uratowaliście.

| Odpowiedz
blokuj
Electra

Cóż, my przynajmniej nie musimy czekać 30 lat na mistrzostwo, a jak już zdobywamy to nie z przypadku, tak jak wy. Goodbye play-offy :)

| Odpowiedz
blokuj
jur

Aleś się rozpisał!
O Bartku pisać nie będę bo wielki z niego żużlowiec i basta.A że ma swoje za uszami, to normalne. Jak każdy.
Ale na pewno nie potrzebuje takiej mieszaniny półprawd, przemilczeń i zwykłych kłamst jakie Ty tutaj serwujesz.
I żeby była jasność: najbardziej "znienawidzonym" (jak łaskawie zechciałeś to określić) od wielu lat jest Krzysztof Kasprzak - zresztą całkiem zasłużenie. I pod tym względem i jak na razie tylko pod tym względem juz dawno przerósł Tomasza Golloba.
Dlatego życzę chłodniejszej głowy i argumentacji zgodnej z faktami a nie z założoną tezą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
moczempooczach

nikt nie potrafi podać przykładu na chamską jazdę lub faul Zmarzlika

Bzdura kolego. Wczoraj siedząc na wyjściu z pierwszego wirażu (zresztą obok mnie siedziało ok. 15-20 kibiców z Gorzowa) na własne oczy widziałem "latającą nogę Zmarzlika" i to był ten przykład.
Czy Twoi ziomkowie a moi sąsiedzi też to widzieli, to nie wiem, bo często widzi się to, co chce się widzieć.

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

Ale ja nie twierdzę, że Bartek nie macha nogą. Robi to, bo tak się nauczył łapać balans. Nikogo nie kopie i nie fauluje. Nie dostał od sędziego ANI JEDNEGO ostrzeżenia za to machanie, więc o co chodzi? Nie fauluje, nie stwarza zagrożenia, o co pretensje?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.